Остання середа кожного місяця приносить з собою мафіозні безчинства! Змагання інтелектів, тренування переконливості і просто отримання задоволення від спілкування з однодумцями.

Вечір пройде під лозунгом «Кіно-Мафія»!
Традиційно цікаві змагання в «Мафію» розділяться на 3 стола:

  • Класична мафія. Самі строгі правила, самі професійні гравці, продумана стратегія, оперативна тактика, максимум адреналіну і задоволення!
  • «Дика» мафія. Трохи менш строгі правила, можливість файно посперечатись, додаткові персонажі, що підігрівають інтерес і додають грі особливу родзинку.
  • «Дика» мафія 2.0. Останні новинки мафіозних правил, Мафія, Бандитос, Мирні жителі і Камікадзе. Кількість несподіванок на одиницю площі зашкалює! Тверезий розрахунок бувалих мафіозі розбивається початківцями вщент, завдяки несподіваним ігровим поворотам і новим типам активних персонажів.

Кожен, хто гарє в Мафію - трошки актор, адже бути мафіозі - значить жити своєю роллю. До того ж, в цій грі поганих акторів прибирають першими, а ті хто вживається в роль - стають переможцями!

Це солодке слово "Халява".
Народна мудрість каже:"Не май сто рублів, а май сто друзів". Ми ж кажемо: "Є друзі? Приводь їх на Мафія-Пати і економ на організаційному внеску!". Якщо Ви уже грали з нами в Мафію хоча б один раз, і хочете залучити до цього благородного проведення часу своїх друзів, зробіть це з користю! Кожен, хто приведе з собою на Мафія Пати 27.11.13 нового учасника, заплатить за вхід всього 35 грн.! Якщо ініціалізуються 2 нових мафіозі, вхід буде вартувати 20 грн. А той, хто приведе з собою трьох - візьме участь в вечірці безкоштовно! Запрошуйте друзів і подруг, крім того, що Ви подаруєте їм незабутні хвилини приємного відпочинку, зможете отримати знижки чи пограти в мафію абсолютно безкоштовно!

Мафіозна вечірка буде гарячою! Вечір буде насичено цікавими конкурсами і призами від партнерів.

Умови участі:

  • Оплата организаціоного внеску - 70 грн. 
  • Для постійних клієнтов - 50 грн.

Доступні разні варіанти оплати: готівкою, безготівковим розрахунком, на карту Приватбанку. Перевага буде надаватись тим, хто заздалегідь оплатив огранізаційний внесок.

Телефон для реєстрації (067) 362 11 31