Москвичі привезуть у Рівне казку для жінок М. Хейфеца "В очікуванні на нього" та варіації на теми О. Пушкіна "Пікова дама". Вистави йтимуть російською мовою.

В очікуванні на нього.

Що робити, коли як ком до горла підступає самотність? Ти відчуваєш: життя йде, а поруч немає близької і рідної людини, здатної зрозуміти і підтримати тебе. Чи є надія на те, що рано чи пізно ситуація зміниться і в твій світ увійде Він - статний, розуміючий, сильний і... всемогутній. А раптом цю появу здатний наблизити Інтернет з його різноманітними сайтами знайомств?
Чотири героїні вистави, кожна зі своєю долею, зважуються на знайомство в Інтернеті і приходять на побачення в старий парк. Втім, вже через кілька хвилин з'ясовується абсурдність їх становища і стає зрозуміло, що очікуваний і невідомий Він навряд чи прийде - у свою «гру» він вже зіграв. Але! Невже ж відсутність чоловіка поруч в змозі зупинити жінку, пристрасно бажаючу вірити... ні, не в нього, «представника протилежної статі», а - в диво! Звичайне, Справжнє Диво!
 воно - трапляється. Низка веселих сценічних ситуацій тонкою в'язанкою жіночих характерів і переплетенням доль складається у вишуканий візерунок чистих людських душ. Ліричні нотки, переломлені тонким гумором і точними життєвими спостереженнями автора, - ось те, що не залишить байдужим нікого у глядацькій залі.  І не біда, що одвічний жіночий ідеал матеріалізується в образі ... чорношкірого Чабби Чаккера.

У виставі зайняті провідні актриси Театру на Перовської: Заслужена артистка УРСР Світлана Загородня, заслужена артистка Росії Галина Чігасова, Софія Безрукова і Ельвіра Гірфанова. Можливо, ця вистава дозволить Вам по-новому поглянути і на власні життєві проблеми та негаразди. І зрозуміти, що найчастіше чудеса «створюються» дуже просто - достатньо тільки захотіти, дуже-дуже повірити у свою мрію. Адже якщо чекати і вірити Його по-справжньому, хіба можна сумніватися в тому, що все станеться саме так, як повинно?

Прем'єра відбулася: 27 жовтня 2011 року.
Тривалість - 1 година 50 хвилин (16 + )

"Пікова дама".

"Гра цікавить мене дуже» - ці слова Германна є ключем до того дивовижного сценічного дійства, яке Театр на Перовській пропонує глядачам. Звертаючись до безсмертного твору Олександра Сергійовича Пушкіна, театр не просто вкотре повертається до перипетій знаменитого сюжету. Він пропонує нам історію про те, як піддаючись власним пристрастям, люди стають картами в руках долі.

Нова вистава Театру на Перовській з повним правом могла б носити підзаголовок «Злочин і кара».Вишуканий і зачаровуючий хореографічний малюнок стає одним з головних виразних засобів «Пікової дами». Він пропонує глядачам зіткнутися з тим, наскільки примарним і жахливим може стати для людини її прагнення влади над Випадком. Готовність поставити на карту все - піти ва-банк у цій Грі, ваблячій і страшній водночас. Прем'єра вистави відбулася 1 грудня 2012 року.

Дійові особи та виконавці:
Графиня - Ельвіра Гірфанова, Тетяна Сомова
Германн - Олексій Андрєєв, Володимир Витан
Сен-Жермен - Ян Алієв
У виставі бере участь Сергій Ільїн