Ти заміжня жінка, або тільки мрієш про одруження? Твоє весілля вже в минулому, або тільки в планах? Хочеш стати на один день королевою свята та відчути захоплені погляди перехожих? Ми даруємо тобі унікальну можливість поринути в атмосферу незабутнього свята! На Тебе знову чекає Рівненський Парад Наречених! Який відбудеться 4/ 08/ 2012.
Заявки приймаються на електронній почті: narecheni@ mail.ru
І по телефону 0967334964 0665157378

Запрошуємо стилістів - візажистів та майстрів перукарського мистецтва до участі у II Конкурсі стилістів в рамках Параду Наречених-2012 (м. Рівне)
Парад Наречених TM - це некомерційний захід соціального характеру, покликаний укріпити і підвищити суспільну цінність таких понять, як сім'я, шлюб, заміжжя іматеринство, сповнені бажанням кожну дівчину і жінку бути нареченою, дружиною, матір'ю, бути красивою і бажаною.
Основна місія цього престижного заходу - привернення уваги громадськості до соціальної значущості сімейних цінностей, пропаганда домашнього вогнища як основоположного умови для процвітання і оздоровлення суспільства.

Запрошуємо до співпраці салони весільного вбрання, салони краси, перукарні, магазини квітів, фотостудії та інші суб’єкти підприємницької діяльності, що надають послуги весільного спрямування.
Заходьте в группу http://vk.com/club29613649