В черговий раз на Рівненщині відбудеться легендарний рок-фестиваль "Тарас Бульба". Це один з найстаріших конкурсних фестивалів, що спрямований на підтримку молодих українських гуртів. 


Цього року в конкурсі взяли участь понад 180 колективів з різних регіонів країни. За підсумками на фестиваль запрошені гурти -конкурсанти:

1. Octopus Kraft, Львівська обл, Дрогобич
2. BAZOOKA BAND, Львів
3. Дикі Серцем, Львів
4. НаВиворіт, Львів
5. TORF, Львів
6. ОДИН, Івано-Франківськ
7. Crossroads, Івано-Франківська обл, Калуш
8. SoulMarket, Івано-Франківськ
9. Affecting Dissent, Тернопіль
10. Периферія, Тернопільська обл, Чортків
11. Діти Неба, Київ(переможець голосування на офіційному сайті)
12. Біллі Мілліґан, Київ
13. YouCrane, Київ
14. Біла Вежа, Київ
15. KALIKAband, Київ
16. Oneyroid, Полтава
17. Maria Brown, Херсон
18. Квіти Канзасу, Запоріжжя
19. Zнайдені речі, Ізмаїл
20. FarInHate, Рівне(переможець голосування на vk.com/tarasbulbafest)
21. Man-Gust, Рівне
22. Justmarried, Рівне
23. Viscula, Луцьк
24. Етнаterra, Володимир - Волинський
25. ЯнтаR City, Новояворівськ(переможець голосування на vk.com/tarasbulbafest)
26. Fатум, Львів
27. Cheels, Харків
28. Legenda Folium, Харків

На фестивалі цього року введено зміни у системі голосування: вперше участь у визначенні переможця будуть брати глядачі. Уже традиційно володар Гран-прі отримає подарунок від призового спонсора - мережі супермаркетів музичних інструментів „Музторг".

Гостями фестивалю будуть гурти "ВВ", "Борщ", "Attraktor", "STIGMATA", "Перкалаба", "Кому вниз", "Ріплей", "Білий Загін", "MORPHINE SUFFERING", "JOHN GALT", "DASH", "Царство небесне", Юлія Лорд, Сергій Шишкін, Серго Чантурія. Вночі на фестивалі буде діяти мала сцена фестивалю. У п'ятницю (12 липня) тут виступлять гурти "К 402" та "КРАПКА", в суботу (13 липня) - "КОЛОС" та гурт "НЕБРАСКА", в неділю (14 липня) - кобзарська сцена.

Також у програмі рок-фестивалю "Тарас Бульба - 2013": виставка-продаж "Алея майстрів" (проведення майстер-класів народного та декоративно-ужиткового мистецтва), показ мистецтва боді-арту, вогняне шоу, майстер-клас з перукарського мистецтва "Найкрутіша рок-зачіска" тощо. Під час фестивалю серед глядачів будуть розігруватись різноманітні акустичні інструменти. 
Для відвідувачів фестивалю з інших міст буде організоване наметове містечко, в якому передбачені душові, туалети, питна вода, дрова та інше. Наметове містечко буде загороджене і охоронятиметься цілодобово.
Офіційна підтримка рок-фестивалю - Дубенська міська рада.