ВИСТАВА ЗАРАДИ ЖИТТЯ ДИТИНИ

Колектив Рівненського обласного академічного музично-драматичного театру просить відгукнутись усіх небайдужих і допомогти врятувати життя п'ятирічного рівнянина Акскольда Павловича, котрий перебуває на лікуванні в онкогематологічному відділенні Обласної дитячої лікарні м. Рівне з діагнозом Лімфома Беркітта.

Ми знаємо, що на превеликий жаль, важкохорих дітей дуже багато, але разом з тим віддаємо перевагу дії, а не безнадійному зітханню. Сподіваємось на підтримку рівнян і влаштовуємо благодійний показ вистави «Тіні забутих предків», у якій задіяний увесь творчий склад театру. Тому, що для нас важливо долучитись кожному.

В закордонних клініках шанси врятувати дитину з таким діагнозом сягають 90%! І на даний момент батьки ведуть переговори з клініками Німеччини, Ізраїлю, США та Італії. Вони готові прийняти Аскольда на лікування, але вартість лікування для сім'ї на даний момент недосяжна: 120 тисяч євро - це середня вартість послуг клінік, що мають передовий досвід лікування онкозахворювань в світі. Батьки мріють про одужання сина і просять про допомогу.

Вистава «Тіні забутих предків» відбудеться 28 травня о 19.00. Вартість благодійного квитка 50 грн. Усі виручені кошти будуть адресно передані Аскольду. Благодійний квиток можна буде придбати вже незабаром у касі тел. (0362) 633447 та в уповноважених театру. Телефон для довідок 0673281515 (Ірена Боровець)

Ми маємо позитивний досвід того, як допомагати згуртувавшись. Яскравим доказом небайдужості рівненських сердець є збір коштів виставою «Пошились у дурні» за участі журналістів.

Сподіваємось, напередодні Дня захисту дітей, усі разом зробимо крок, щоб допомогти беззахисному перед лицем хвороби і разом з тим прагнучому жити Аскольдові.

Павлович Аскольд Вадимович, 2007 р.н.

Діагноз: Лімфома Беркітта

НДСБ «ОХМАТДЕТ»; Лейкограма Рег. № 2013-821

Київський міський клінічний онкологічний центр Паталогогістологічне дослідження № 155/12 Для перерахунку коштів створений картковий рахунок в Приватбанку: 4405 8858 2851 2159 на ім'я батька: Павлович Вадим Миколайович, тел. 0950363005

Для юридичних осіб: ЗКПО:14360570

МФО:305299

Р/р 29244825509100

Призначення платежу: Благодійна допомога

Онкогематологія Обласної дитячої лікарні м. Рівне

***

Один з найвідоміших творів М. Коцюбинського «Тіні забутих предків», неодноразово поставав на сценах театрів світу. Хвилював сюжет і кіномитців. Сергій Параджанов зняв однойменний фільм, який став шедевром українського кіно.
Твір про карпатських горян, Коцюбинський задумав написати після перебування у Карпатах. Гірський край йому здавався казковим куточком, де все захоплювало у чарівний полон. Він вивчав побут, звичаї, мову і фольклор гуцулів. Саме ці спостереження і враження були покладені в основу твору «Тіні забутих предків».
У двох ворогуючих сім'ях Палійчуків і Гутенюків зростають Іван та Марічка, які змалку закохані один в одного. Вони вирішують ніколи не розлучатись і планують одружитись. Та на спільне життя потрібні гроші. За ними й вирушає на полонину Іван. Саме в цей час Марічка трагічно гине. Як житиме Іван без коханої? Чи вдасться йому побудувати щасливу сім'ю з іншою?

Прем'єра - березень 2013 року

Інсценізація та сценічне втілення режисера-постановника, заслуженого діяча мистецтв України Ігоря Бориса
Сценографія та костюми художника-постановника Анни Пілюгіної
Музичне оформлення головного диригента заслуженого артиста України Зіновія Крета
Пластичне вирішення заслуженого артиста України Олексія Яриша
Художник по світлу - Дмитро Усик
Звукорежисер - Богдан Сівак
Помічник режисера - Олександр Лоєвський