Музична казка «Попелюшка» поставлена на 2 акторському та режисерському курсі в 2012 році, як курсова вистава студентів спеціальності «театральне мистецтво». Основою для вистави став кіносценарій до відомого фільму «Попелюшка» (1946 р.), написаний Євгеном Шварцем за мотивами казки Шарля Перро. Переклад на українську Андрія Сидоренка, тексти пісень Артема Руденка.

Зрозуміло, що історію бідної пасербиці розповідають вже багато століть. Колись це була просто усна розповідь, перша письмова версія якої була знайдена у стародавньому Китаї в дев’ятому столітті до нашої ери. Інша її версія розповідалась у Стародавньому Римі, в Неаполі у 16 столітті. У Франції у 17 столітті Шарль Перро віддрукував свою версію чарівної історії, нарешті в 19 столітті у Німеччині брати Грімм написали найбільш відому казку про Попелюшку.

Сюжет її усім відомий, але наша вистава пропонує достатньо оригінальний погляд на події та героїв цієї казкової історії. Ми намагались зробити музичну світлу виставу про справжні щирі почуття, наповнену добрим гумором. Наша вистава закликає глядача повірити в справедливість і в можливість чудесних перетворень у житті.

Вистава студентів ІІІ курсу спеціальності "Театральне мистецтво".

Художній керівник курсу: Володимир Богатирьов

Педагоги: Світлана Хабурська, Олена Виннічик