10498567_890848390944544_7845778221733408933_o

Волонтери:
Підтримують військових вже майже чотири місяці. Громадське об’єднання розпочиналось п’ять ініціативних людей, а зараз налічує вже майже дві сотні волонтерів. Кожен допомагає в межах можливостей. Долучаються до ініціативи і люди з районів області, привозять зібрану селянами допомогу. Волонтери «Допомога армії – Рівне» разом з представникам Рівненської обласної ради, Рівненської обласної державної адміністрації, Рівненської міської ради утворили обласний координаційний штаб з надання допомоги армії. Долучаються до роботи і волонтери з-за кордону: з Ізраїля, Іспанії, Італії, Німеччини, Франції, США та Норвегії.


Склади:
У області працює міжрайонний склад допомоги на вулиці Грушевського, 2-А. Крім того постійно працює центральний склад групи волонтерів на вулиці Князя Володимира, 108. У трьох різних секціях складських приміщень зберігається бутильована вода, амуніція, форма, адресні посилки військовим, фасований у окремі коробки провіант. На ці склади зводять провіант волонтери «Допомога армії – Рівне», «Самооборони Рівного», «Жіночої сотні», «Флешмоб Рівне», Торгово-промислової палати Рівненщини.
«Допомога армії – Рівне» відправляє імені та групові вантажі до БТО «Горинь», 51 ОМБР, 55 ОБрЗ, 24 ОМБР, 72 ОМБР, 80 ОАМБР, 95 ОАМБР, батальйонів «Донбас» і «Азов», «Айдар». Кожна з коробок вантажу виписана і призначена конкретному бійцю даних підрозділів. А всі доставки вантажів для солдатів ретельно контролюється волонтерами.


Що зроблено:
З початку роботи зібрали і відправили в зону АТО для військових більше 200 тонн провізії. Також зібрали майже 400 тисяч гривень на придбання форми та технічних засобів для військових. Зокрема, волонтери закупили більше 200 комплектів форми для солдатів, маскхалати, тактичні рукавички, окуляри, бронежилети. Також волонтери на зібрані від рівнян кошти придбали три тепловізори, один безпілотник з Європи, автомобіль volkswagen т4 для батальйону «Горинь». Також замовили партію окулярів, велику партію рацій, партію форми ще один тепловізор та автомобіль для батальйону «Горинь». Крім того розпочата робота з конструювання у Рівному власних моделей військових безпілотників.


Сторінка на Facebookhttps://www.facebook.com/groups/armyhelprivne/?fref=ts
Сторінка ВКонтактеhttp://vk.com/dopomoga_armii_rivne