• Головна
  • Громадянське суспільство України виступає проти торгівлі людьми
10:00, 18 жовтня 2015 р.

Громадянське суспільство України виступає проти торгівлі людьми

Захід спрямований на привернення уваги державних інституцій та населення до проблеми торгівлі людьми у  регіонах.

Політична та економічна ситуація в Україні негативно вплинула на усі сфери життя суспільства. Загострення збройного конфлікту на Сході України спричинило активізацію міграційних потоків громадян, що знаходяться у пошуку житла та роботи.

Нажаль,  протидія торгівлі людьми не визначається владними структурами як пріоритетна діяльність. У зв'язку з цим виникає необхідність привернення уваги до даної проблеми з новою силою. Україна залишається країною постачання, транзиту та стала країною призначення - випадки торгівлі людьми також зафіксовано всередині України. «За нашими даними, більше 120 тисяч українців стали жертвами торгівлі людьми з 1991 року. Міжнародна організація з міграції (МОМ) допомогла майже 12 тисячам жертвам торгівлі людьми розпочати нове життя, – наголосив Манфред Профазі, Голова Представництва МОМ в Україні. – Але актуальність проблеми не зменшується, люди продовжують від неї страждати». Це стосується і мешканців Рівненської області, яка перебуває в лідерах трудової міграції.

В рамках Всеукраїнської акції одночасно пройдуть масові заходи в 17 обласних центрах України. Під час заходу планується розповсюдження друкованої продукції відповідної тематики, активна взаємодія організаторів зі ЗМІ, популяризація номеру Національної безкоштовної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів, інсталяція щодо жертв торгівлі людьми «Невидимі», а також символічний запуск повітряних кульок на знак підтримки процесів зменшення явища торгівлі людьми в Європі.

Захід реалізовуватиметься спільно з Департаментом соціального захисту населення Рівненської ОДА.

Рівненська громадська організація «Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка» є громадською організацією, що впродовж 14 років свого існування активно долучається до вирішення суспільно значущих проблем у Рівненській області.

 Проект реалізовується завдяки  підтримці Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні.

 У м. Рівне захід відбудеться  на майдані Незалежності (поруч пам'ятника Т.Г.Шевченку )  у неділю,  18 жовтня,  з 12:00 до 14:00.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#суспільство #людина #товар #торгівля #проти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...