• Головна
  • Створення інтернет - магазину крок за кроком
21:49, 16 жовтня 2015 р.

Створення інтернет - магазину крок за кроком

Цікаво, який  інтернет – магазин  вибрати?  Ви хочете вести свій бізнес в мережі,  зводячи до мінімуму витрати?  Скористайтеся  безкоштовною  платформою магазину  і станьте власником професійного інтернет - магазину.  Інтернет пропонує  комплексні  послуги для створення інтернет магазину Львів,  завдяки  яким ви отримаєте все в комплекті:  хостинг,  скрипт,  безкоштовні оновлення,  а  також технічну підтримку.

Ось прості поради,  як зробити  інтернет - магазин крок за кроком.

Ви знайшли  інтернет - магазин за допомогою  конфігуратора,  вказавши,  зокрема,  веб - адресу і дані особи управління.  Входите  в створений магазин  і адаптуєте   його до своїх  індивідуальних потреб. Ви можете вільно  змінити  всі  графічні елементи. Наступний  крок  - це  створення  категорій  і підкатегорій  інтернет  -магазину.  Відразу  ви в них розміщуєте  товари  разом з фотографіями і описом.

Не забудьте  також про підготовку регламенту – ми підготуємо його без будь – яких витрат! Останній  крок  це  заявка клієнтської  бази в GIODO ( інспекція з захисту  персональних  даних). Це можна  зробити,  заповнивши  заяву  і подати в GIODO,  або  підписати  безкоштовний  договір, що  дозволяє  обробку  персональних  даних.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...