• Головна
  • Олександр Завгородній на міжнародній конференції щодо транзитних перевезень (м.Баку)
20:02, 13 жовтня 2015 р.

Олександр Завгородній на міжнародній конференції щодо транзитних перевезень (м.Баку)

Під час засідання координаційного комітету з розвитку Транскаспійського міжнародного транспортного маршруту було обговорено перспективи запуску нового контейнерного поїзда «Nomad Express» (Китай – Казахстан – Азербайджан – Грузія – Туреччина) для транспортування вантажів у сполученні Китай –Європа – Китай.

На міжнародній конференції, у роботі якої взяв участь Віце-прем’єр-міністр Азербайджану, а також транспортники Грузії, Казахстану та Росії, були обговорені питання розвитку контейнерних перевезень, наскрізних тарифів, клієнтоорієнтованості, транспортно-логістичної інфраструктури тощо.

Очільник Укрзалізниці Олександр Завгородній привітав Азейбарджанські залізниці зі 135-річчям, ознайомив із ходом реформування залізничної галузі і наголосив на потребі залучення додаткових вантажів та розвитку нових маршрутів, зміцненні співпраці між залізницями.

Довідково:

За 8 місяців 2015 року між Україною та Азербайджаном перевезено 206,5 тис. тонн вантажів,  більшість становлять експортні перевезення з України до Азербайджану - 174,6 тис. тонн. 

На другому місці імпортні перевезення з Азербайджану до України - 12,6 тис. тонн. Транзитні перевезення до Азербайджану склали 10 тис. тонн. Перевезення вантажів з Азербайджану склали 9,3 тис. тонн.

Територією України та Азербайджану проходять два спільні міжнародні транспортні коридори: МТК № 5 - Угорщина, Словаччина, Росія, Казахстан, Грузія, Азербайджан, Молдова, Китай, Киргизстан та МТК № 10 - Болгарія, Румунія, Грузія, Азербайджан, Узбекистан, Туркменістан, Киргизстан, Казахстан, Таджикистан.

Азербайджанська Республіка, як і Україна, є учасником Угоди про міжнародне вантажне сполучення (СМГС), а також Угоди про міжнародне пасажирське сполучення (СМПС).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#візит #конференція #баку #Олександр Завгородній
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...