• Головна
  • Уролог допоможе відбити «удар нижче пояса»
Реклама
20:00, 12 жовтня 2015 р.

Уролог допоможе відбити «удар нижче пояса»

Реклама

У переважній більшості випадків проблеми в інтимній сфері пов'язані з порушенням функцій сечостатевої системи чоловіка, і без кваліфікованої допомоги уролога відновити їх неможливо. Про це - наша розмова із урологом медичного центру«Оксфорд Медікал Рівне» Сергієм Хлудневим:

- Побутує думка, що є якась вікова межа сексуальної активності чоловіків ...

- Це не так. Секс займає велике місце в житті чоловіків різного віку і, значною мірою, визначає якість їхнього життя. При цьому не слід думати, що питання сексуальності цікавлять тільки молодь. За даними проведених досліджень, понад 60%чоловіків у віці старше 70-ти років все ще живуть статевим життям в тій чи іншій мірі. У той же час, багато з них марно відчувають побоювання з приводу свого здоров'я у зв'язку із сексуальною активністю, так як відмова від сексу може стати причиною депресивних порушень, здатних, за сучасними даними, погіршити хід кардіологічних захворювань.

- Кажуть також, що імпотенція невиліковна ...

- «Імпотенція» - це будь яке патологічне відхилення фізіологічних проявів сексуальності у чоловіків. [Зараз імпотенція навіть називається по-іншому - еректильна дисфункція, що більш оптимістично і точно відображає суть найпоширенішоїпроблеми]. Адже з різними сексуальними розладами впродовж свого життя, за найскромнішими підрахунками, стикається семеро з десяти чоловіків. Еректильна дисфункція зустрічається в 40% серед 40-річних, а у віці 60 років - уже в 67%випадків.

HludnevS.Поряд з істинною еректильною дисфункцією зустрічається псевдоімпотенція, яка може виникнути в результаті стресів, фізичної втоми або після прийому алкоголю. І, в більшості випадків, при правильній організації способу життя, проходить самостійно.

Зниження потенції також може бути наслідком інфекцій, що передаються статевим шляхом, наявністю хронічних захворювань. Тому лікування починається з діагностики - огляду лікаря ...

У нашому медичному центрі «Оксфорд Медікал Рівне» всі лікувально-діагностичні заходи проводяться в тісній співпраці з лікарями інших спеціальностей.

- Але багато хто соромиться звертатися до лікаря з подібними проблемами.

- По-перше, лікар допоможе в будь-якій ситуації, при цьому гарантована конфіденційність. По-друге, відновлення потенції - суто індивідуальний процес, чудодійних ліків, які підходять всім тут не існує.

Так що, чоловіки - сучасна медицина при своєчасному зверненні гарантує хороший результат. Втім, це гарна новина і для жінок – вони теж не менше страждають, коли життя з коханою людиною позбавлене ​​інтимних радощів.

Спеціалісти «Оксфорд Медікал Рівне» вирішать Вашу проблему. Відкладіть усі справи і займіться своїм здоров'ям - зателефонуйте і запишіться на первинну консультацію за телефоном у Рівному: (0362) 40 40 50, (067) 840-40-50!

Бажаємо Вам міцного здоров'я!

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#урологія #лікар #допомога #реклама
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...