• Головна
  • З січня по вересень 2015 року залізничники відремонтували майже 3,5 тисячі зерновозів
17:00, 12 жовтня 2015 р.

З січня по вересень 2015 року залізничники відремонтували майже 3,5 тисячі зерновозів

Залізниці України збільшили обсяги ремонту зерновозів для перевезення зерна нового врожаю. Впродовж трьох кварталів деповським та капітальним ремонтом оновлено 3470 вагонів-зерновозів, із них 3442 – деповським ремонтом, 28 – капітальним. Попередньо планувалося відремонтувати 3057 вагонів.

Фахівці зазначають, що робочий парк зерновозів з початку 2015 року значно збільшився за рахунок зростання обсягів планового ремонту, скорочення кількості вагонів довготривалого запасу шляхом проведення технічного діагностування та ремонту вагонів із закінченим терміном служби, а також за рахунок зменшення навантаження дефіцитного рухомого складу для транспортування за межі України.

Станом на початок жовтня парк вагонів-зерновозів, що знаходяться на балансі залізниць та підприємств Укрзалізниці, становить 11684 од., з яких у перевезеннях вантажів задіяно 11 тис. вагонів (94%). Такої кількості зерновозів достатньо для перевезення 3,5 млн тонн зерна щомісяця та понад 42 млн тонн за рік – на сьогодні парк вагонів-зерновозів задовольняє потреби в перевезенні зернових у повному обсязі.

Крім того, з метою збереження існуючого парку зерновозів починаючи з 2009 року залізничники проводять їх технічне діагностування. Це дало можливість продовжити термін служби 5 тис. зерновозів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#залізния #ремонт #зерновози
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...