• Головна
  • Агітація від священнослужителя?
22:00, 11 жовтня 2015 р.

Агітація від священнослужителя?

Під час вручення ікони, отець наголосив на вагомому внеску кандидата у житті мирян. «Пам'ятайте, що новомалинці знають і люблять вас. Коли важко, вони приходять і щось просять, ви їм ніколи не відмовляєте. Ось такий у нас директор лісгоспу», - з такими словами звернувся отець Володимир до «мецената» та прихожан храму. Окрім цього, священнослужитель додав, що Михайло Крук « багато допомагав як раніше, так і зараз допомагає церкві та іншим нашим храмам».

Громадянська мережа ОПОРА наголошує, що згідно абзацу 8 статті 5 Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації», релігійні організації не беруть участі у діяльності політичних партій і не надають політичним партіям фінансової підтримки, не висувають кандидатів до органів державної влади, не ведуть агітації або фінансування виборчих кампаній кандидатів до цих органів. В той же час, ч.1 ст. 54 Закону України «Про місцеві вибори» визначає передвиборну агітацію як здійснення будь-якої діяльності з метою спонукання виборців голосувати за або не голосувати за кандидатів.

Довідково:

Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства черезефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#агітація #політика #вибори #священик
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...