• Головна
  • Умови надання субсидій стали ще простішими
12:00, 10 жовтня 2015 р.

Умови надання субсидій стали ще простішими

З 1 жовтня умови надання субсидій стали ще простішими. Постановою Кабміну від 23 вересня цього року №752 скасовано необхідність обов’язкового оформлення особових рахунків на оплату комунальних послуг на особу, що звертається. Відтепер субсидія призначатиметься одній із зареєстрованих у житлі осіб, незалежно від того, чи відкрито на неї особовий рахунок.

Орендарям житла субсидія призначатиметься без необхідності відкриття на них особових рахунків – лише на підставі договору оренди. Надано можливість призначати субсидію сім’ям, що мешкають окремо у будинку, розділеному на дві половини, у разі, якщо такі родини сплачують за послуги на різні особові рахунки.

Врегульовано питання призначення субсидії дитячим будинкам сімейного типу і прийомним сім’ям. Так, житлова субсидія може бути розрахована виходячи з кількості дітей, які фактично проживають у будинку, з урахуванням незареєстрованих дітей на підставі рішення місцевої комісії та акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства.

Визначено також, що при призначенні субсидії доходи учасників АТО та плата за роботу у виборчій комісії не враховуватиметься

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#субсидія #пільги #послуги
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...