• Головна
  • Представник Міноборони дізнавався, як на Рівненщині «лікують» від війни
22:00, 7 жовтня 2015 р.

Представник Міноборони дізнавався, як на Рівненщині «лікують» від війни

Рівненщину відвідав член робочої групи Міністерства оборони України по взаємодії з волонтерами Олексій Ліпіріді. Піж час зустрічі із лідерами волонтерського руху області він підняв питання реабілітації учасників АТО.

«Військові, які повертаються зі Сходу, повинні увійти у мирне життя з найменшими наслідками війни. І це має робитися максимально швидко. Ми маємо дати цим людям усе, що обіцяє держава», - зазначив Олексій Ліпіріді. На його переконання цією роботою мають займатися як органи влади, так і волонтери.

Представник Міноборони дізнавався, як на Рівненщині «лікують» від війни, фото-1

Присутня на зустрічі керівник волонтерської групи «ДАР» Вікторія Шинкаренко наголосила: «Волонтери мають підтримку від влади у всьому – від збору продуктів до лікування. Як би не критикували облдержадміністрацію, жодної відмови для допомоги армії та учасникам АТО від керівництва ми не мали. Так, робота влади не помітна на перший погляд, як праця волонтерів, але вона є. Такої співпраці, як на Рівненщині, немає в багатьох регіонах», - зазначила Вікторія.

Представник Міноборони дізнавався, як на Рівненщині «лікують» від війни, фото-2

Керівник ГО «Психологічна служба Євромайдану» Ольга Яковлєва розповіла про проект, направлений на соціальну підтримку людей, постраждалих від збройного конфлікту. До речі, саме цяорганізація стала однією із переможців Конкурсу громадських ініціатив та отримала кошти на реалізацію свого проекту із обласного бюджету.

Представник Міноборони дізнавався, як на Рівненщині «лікують» від війни, фото-3

Над соціальною адаптацією демобілізованих учасників АТО працюють і на рівні влади. Це всебічна допомога – медична, соціальна, психологічна та правова. Також обласна влада максимально сприяє демобілізованим у працевлаштуванні. Для військових розробили Дорожню карту. Також з обласного та місцевих бюджетів демобілізованим та сімям загиблих учасників АТО виплатили більше 1 мільйона гривень.

Під час зустрічі учасники обговорили також декілька проблемних питань, які на часі. Зокрема, це забезпечення паливом бойових машин, видача посвідчень, державні виплати. Олексій Ліпіріді пообіцяв посприяти у їхньому вирішенні.

Представник Міноборони дізнавався, як на Рівненщині «лікують» від війни, фото-4

На заході були присутні в.о. голови Рівненської облдержадміністрації Юрій Приварський, заступник голови ОДА Олександр Савчук, а також представники громадських організацій - група волонтерів «ДАР», благодійна організація «Фонд Руєвит», облорганізація Товариство Червоного Хреста України, Місія милосердя доброчинності «Світанкова зоря», Громадська організація «Психологічна служба Євромайдану», громадська організація «Воїни світла», громадська організація «Обласна ветеранська спілка учасників АТО Рівненщини».

Представник Міноборони дізнавався, як на Рівненщині «лікують» від війни, фото-5
Представник Міноборони дізнавався, як на Рівненщині «лікують» від війни, фото-6
Представник Міноборони дізнавався, як на Рівненщині «лікують» від війни, фото-7
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#АТО #учасники #Олексій Ріпіріді #лікування #Міноборона
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...