• Головна
  • Громада Сарненщини подякувала «койотам» за самопожертву в ім’я миру в Україні
16:10, 7 жовтня 2015 р.

Громада Сарненщини подякувала «койотам» за самопожертву в ім’я миру в Україні

Військовослужбовці-ремонтники понад три місяці виконував завдання на сході України із супроводу військових колон, конвоїв вантажів в районі Артемівська, обслуговування армійської техніки, протидії розвідувально-диверсійним групам тощо. За рішучість, безстрашність і оперативність в зоні проведення АТО їх прозвали «койотами».

Ротацію військовослужбовців у районі виконання завдань провів особисто командир військової частини полковник Олександр Сварицевич. Якісно підготувати особовий склад, що відбуває в зону АТО та гідно зустріти героїв, які повертаються, допомогли небайдужі громадяни та спілка підприємців Сарненського району.

– Про наших койотів вже ходять легенди. Ми пишемо новітню історію своєї частини і Збройних Сил в цілому. Щиро радий, що наші герої повертаються живими і здоровими, – зазначив командир військової частини.

На території військової частини героїв з почестями зустріли рідні, друзі, представники державних органів влади та місцевого самоврядування. Жителі району подякували українським військовим за відданість присязі та самопожертву в ім’я миру в Україні.DSC_0695DSC_0702Громада Сарненщини подякувала «койотам» за самопожертву в ім’я миру в Україні (фото) - фото 1Громада Сарненщини подякувала «койотам» за самопожертву в ім’я миру в Україні (фото) - фото 1Громада Сарненщини подякувала «койотам» за самопожертву в ім’я миру в Україні (фото) - фото 1Громада Сарненщини подякувала «койотам» за самопожертву в ім’я миру в Україні (фото) - фото 1

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#КОЙОТ #антитерористична операція #АТО #підрозділ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...