• Головна
  • Лідери передвиборчих регіонів вже відомі у Рівному
13:00, 7 жовтня 2015 р.

Лідери передвиборчих регіонів вже відомі у Рівному

В ході дослідження вивчались політичні настрої рівнян напередодні місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня 2015 р. Результати дослідження свідчать, що 49 % рівнян абсолютно впевнені, що вони візьмуть участь у цих виборах, ще близько 42 % кажуть, що швидше за все візьмуть участь у виборах.

На запитання «Якби вибори міського голови Рівного відбувались у найближчу неділю, за кого з перелічених кандидатів Ви би проголосували?» відповіді розподілились наступним чином (графік 1):

Лідери передвиборчих регіонів вже відомі у Рівному, фото-1

З висуванням кандидатів структурувався ї їхній електорат. За місяць, з часу проведення нашого попереднього дослідження, лідери виборчих перегонів не змінились: за діючого міського голову Рівного Володимира Хомка в даний час готові проголосувати 29,6 %, за голову громадської організації «Рівненський громадський контроль» Дмитро Якимець – 28,3 %. Рейтинг Д.Якимця впродовж останніх місяців стабільно зростає, тому питання , хто стане лідером виборчих перегонів до закінчення виборчої кампанії залишатиметься основною інтригою у Рівном. Інші кандидати користуються помітно меншою підтримкою рівнян і розраховувати на перемогу їм дуже важко. Проте значна кількість рівнян ще не визначилась (28,4 %) тому кандидатам є за що боротись.

Серед місцевих організацій партій стали відомі ті, які станом на 4 жовтня можуть розраховувати на подолання 5-ти відсоткового виборчого бар’єру та отримання мандатів депутатів Рівнеради.

На запитання «Якби вибори депутатів Рівненської міської ради відбувались у найближчу неділю, за яку з місцевих організацій партій Ви би проголосували?» відповіді розподілились так (графік 2):

Лідери передвиборчих регіонів вже відомі у Рівному, фото-2

Лідерами серед партійних організацій зараз є «Блок Петра Порошенка – Солідарність» (19,3 %), ВО «Громадський контроль» (19,2 %), Об’єднання «Сомопоміч» (9,7 %), ВО «Батьківщина» (9,3 %), УКРОП (8,3 %) та ВО «Свобода» (7,3 %). Інші політичні сили на даний час не долають виборчого бар’єру.

Хоч електорат партій більш структурований, ніж електорат кандидатів, проте, залишається близько 20 % виборців які не визначились у своєму партійному виборі.

Дослідження проводилося методом особистого телефонного інтерв’ю у період з 1 по 4 жовтня. Вибіркова сукупність - 1000 респондентів. Вибірка є репрезентативною, оскільки відтворює статистичну структуру населення за основними соціально-демографічними (вік, стать) та територіальними ознаками (поділ міста на райони). Статистична похибка становить ±3,2%.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#перегони #вибори #агітація #політика
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...