• Головна
  • У Радивилові обговорили порядок виплати компенсації працівникам призваним на військову службу
14:00, 6 жовтня 2015 р.

У Радивилові обговорили порядок виплати компенсації працівникам призваним на військову службу

Йшлося про актуальну, в нинішній час, тему, яка цікавить підприємців і журналістів: яким чином здійснюється порядок виплати компенсації працівникам, призваним на військову службу?

Під час діалогу Оксана Іванівна зауважила, що відповідно до частини третьої статті 119 Кодексу законів про працю України, затверджено Порядок № 105, який визначає механізм виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою 2501350 «Компенсація підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період».

Оскільки пунктом 7 Порядку № 105 передбачено, що нарахування і сплата єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на компенсацію здійснюються відповідно до Закону України № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, органи Державної фіскальної служби України для визначення бази нарахування єдиного внеску платника застосовують норми Порядку № 105.

Також, у разі нарахування роботодавцем середнього заробітку працівникам, призваним на службу за призовом, під час мобілізації, на особливий період, та отримання в подальшому компенсаційних виплат з бюджету згідно з Порядком № 105, такий роботодавець має право здійснити перерахунок єдиного внеску, нарахованого на суму середнього заробітку.

Відповідно до пункту 5 розділу V Порядку № 435, якщо страхувальником здійснюється донарахування (зменшення) єдиного внеску у зв’язку з виправленням помилки, допущеної в попередніх періодах, крім донарахування (зменшення) внаслідок збільшення (зменшення) класу професійного ризику виробництва, застосовуються коди типу нарахувань (2 або 3), передбачені пунктом 9 розділу IV Порядку № 435.

Шановні платники! Нагадуємо, що сплата єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування це забезпечення гарантій у майбутньому для вас та вашої родини.

Головне управління ДФС у Рівненській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#компенсація #працівники #військові #служба
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...