• Головна
  • Відкриття концертного сезону філармонії 2015-2016
21:00, 2 жовтня 2015 р.

Відкриття концертного сезону філармонії 2015-2016

Метою діяльності є наповненість якісною музикою різних жанрів основної сцени філармонії – Залу камерної та органної музики. Новий сезон 2015-2016 розпочинається в Міжнародний день музики 1 жовтня – у програмі вперше прозвучала увертюра до опери Дж.Россіні «Шовкова драбина», вперше повністю буде виконаний твір А.Вівальді «Gloria» спільно з чудовим новим камерним хором «Рівне» під орудою Олександра Одинця. А також звучала велична симфонічна музика – цього разу це Симфонія №5 Франца Шуберта.

Ефектно продовжує початок сезону концерт 8 жовтня – ексклюзивна програма швейцарських музикантів Дениса Северина (віолончель), Габріелли Брунер (скрипка) і Ттяни Корсунської (фортепіано). Спільно з академічним камерним оркестром філармонії (художній керівник і диригент Сергій Черняк) вперше у рівному будуть виконані Концерт для віолончелі і струнних інструментів А.Вівальді, концерт для фортепіано з оркестром №9В.А.Моцарта (у перекладі І.Лахнера), «Concerto Grosso» для скрипки,віолончелі і оркестру габріелли Брунер та твори П.І.Чайковського (Анданте кантабіле ор.1, Ноктюрн ор.19. Pezzo Capricciosi ор.62 для віолончелі і оркестру).

Перлина філармонійного сезону – ювілейний урочистий концерт до 75-ліття рівненської обласної філармонії з святковою програмою і творчими сюрпризами для наших шановних меломанів.

Традицією стали різдвяно-новорічні концерти, родзинкою яких цього року є вперше у Рівному запланований виступ народної дитячої хорової капели «Зоринка» (дитячої хорової школи м.Тернополя), а також святковий настрій створить традиційна філармонійна «Різдвяна псальма».

Нових творчих обертів набирає міжнародний органний фестиваль «Органний собор-2016» рівненської філармонії. В якому обов’язково продовжуємо традицію популяризації українського органного мистецтва.

Започатковані проекти філармонії «Музика у замках і музеях» продовжують і розширюють свої кордони. В новому сезоні вперше відбудеться виступ у Рівненському краєзнавчому музеї також готується спеціальна програма у «Острозькому музеї книги», а також триває пошук нових цікавих площадок на теренах області.

Вже традиційні проекти «Baby music» для майбутніх мам у малому залі на Драгоманова 20 та концерти із циклу «Дитячий абонемент» діють протягом цілого сезону. Варто зазначити, що в місячних концертах для дітей цього разу експериментуємо дебютні виступи виконавців музичних шкіл у супроводі артистів філармонії.

Філармонія активно розвиває різні концертні напрямки: музейно-екскурсійні та літні концерти на повітрі, а також програми для цільових груп (діти, молоді мами, студентво, люди зрілого віку тощо).

Колектив філармонії постійно шукає нові ідеї для донесення до широкої аудиторії бездоганної краси.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#філармонія. сезон #відкриття #новинки #музика #мистецтво
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...