
12:00, 3 жовтня 2015 р.
Молочну продукцію з Рівненщини споживатимуть у Китаї
Аби експортувати молочні продукти, агропереробні підприємства пройшли відповідну сертифікацію ветеринарного нагляду Китайської Народної Республіки, тож відповідають їхнім стандартам якості.
«Відкриття китайського ринку для молочної продукції особливо актуальне в умовах скорочення експорту до країн СНД. Розширення ринків збуту агропромислової продукції сприятиме розвитку молочної галузі Рівненщини», - переконана директор департаменту агропромислового розвитку Рівненської ОДА Надія Переходько.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
