• Головна
  • Головна книгозбірня Рівненщини відзначила своє 75-річчя
16:00, 2 жовтня 2015 р.

Головна книгозбірня Рівненщини відзначила своє 75-річчя

Гостем свята став заступник голови облдержадміністрації Олександр Савчук. «Рівненщина – це бібліотечний і науковий край. За часів князя Острозького в Європі не було стільки бібліотек і освітніх закладів як в Україні, і сюди їхали вчитися люди з інших країн. Тому історія нашої бібліотеки набагато глибша. А зараз, не зважаючи на тяжкий час, ви допомагаєте чим можете для перемоги нашої держави. Це не тільки знання, а і кошти, які ви збираєте для воїнів АТО. Також ви прихищаєте і переселенців, проводячи для них різноманітні заходи», - звернувся посадовець до працівників книгозбірні.

Заступник начальника управління культури і туризму ОДА Світлана Хомяк відзначила, що багато починів, котрі зародилися в нашій бібліотеці, підхоплювалися іншими книгозбірнями країни.

«У той час, коли ще на рівні держави не було запроваджено електронне урядування, Рівненська обласна бібліотека уже презентувала свої напрацювання депутатам Верховної Ради. Вартим уваги є і робота працівників у напрямі об’єднання публічних і шкільних бібліотек», - наголосила Світлана Хомяк.

Як розповіла директор книгозбірні Валентина Ярощук, Міністерством культури України та Українською бібліотечною асоціацією сайт Рівненської обласноїуніверсальноїнауковоїбібліотеки визнано кращим серед обласних бібліотек України.

Також на урочистостях відомому краєзнавцю Богдану Столярчуку присвоїли обласну літературну премію імені Світочів, а кращих працівників книгозбірні відзначили Почесними грамотами голови облдержадміністрації, управління культури і туризму ОДА, обласної ради.

Головна книгозбірня Рівненщини відзначила своє 75-річчя (фото) - фото 1Головна книгозбірня Рівненщини відзначила своє 75-річчя (фото) - фото 1Головна книгозбірня Рівненщини відзначила своє 75-річчя (фото) - фото 1Головна книгозбірня Рівненщини відзначила своє 75-річчя (фото) - фото 1

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#книгозбірня #75-річчя #бібліотека #урочистості
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...