• Головна
  • Про безпечну поведінку на залізницях прочитали лекції майже 240 тис. громадян
12:00, 1 жовтня 2015 р.

Про безпечну поведінку на залізницях прочитали лекції майже 240 тис. громадян

Для попередження випадків травматизму залізничники також видають інформаційні плакати, пам’ятки, беруть участь у підготовці виступів для ЗМІ, щоб залучити максимально широке коло громадськості до проблеми безпеки на залізниці.

Нагадаємо, з 14 вересня по 14 жовтня 2015 року залізничники проводять місячник профілактично-роз’яснювальної роботи з упередження травматизму на залізничному транспорті серед учнів шкіл, ліцеїв та коледжів, студентів вищих навчальних закладів. У першу чергу лекції проводяться для осіб, які проживають у районах, прилеглих до залізничних колій та об’єктів.

Ініціював проведення місячника в. о. генерального директора Укрзалізниці Олександр Завгородній. Він зазначив, що необхідні спільні зусилля залізниці, родини та навчального закладу, щоб застерегти дітей та молодь від небезпечної поведінки на об’єктах залізничної інфраструктури. «На жаль, через власну легковажність люди гинуть не лише від ураження струмом, а й від ходіння по коліях у невстановленому місці, а також ігнорування застережних сигналів, оскільки не чують їх крізь навушники, від того, що вони пролізають під вагонами і невиправдано ризикують. Ми хочемо донести до кожного навчального закладу, дитячої установи, української родини, що залізниця – це зона підвищеної небезпеки, і неухильне дотримання правил поведінки є просто життєвою необхідністю, що вбереже від травмування», - повідомив Олександр Завгородній.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#безпека #залізниця #лекція #транспорт
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...