![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
13:36, 27 вересня 2015 р.
У Рівному внаслідок сильної зливи затопило приватні будинки
Ввечері у суботу, 26 вересня, рятувальникам довелося надавати допомогу громадянам, територія чиїх приватних господарств була підтоплена внаслідок сильної тривалої зливи.
Найбільше дощова вода залила приватний житловий сектор на вулиці Вербовій. Підтопленими виявилися присадибні ділянки, господарчі будівлі та окремі підвали будинків №№ 3, 15, 23, 27, 85, 87.
На відкачку дощової води працівники ДСНС оперативно задіяли пожежні автоцистерни та мотопомпи. Загалом з наслідками негоди боролися майже 20 рятувальників.
Протягом двох годин напруженої роботи територія приватних житлових будинків була повністю звільнена від дощової води.
До речі, цього ж вечора з наслідками сильної зливи боролися рятувальники в місті Здолбунів-2 на вулиці Попова, а також в смт. Квасилів на вулиці Давня.
Про це повідомили на сайті ГУ ДСНС України у Рівненській області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
15:49, 5 травня 2023 р.
18:57, 18 липня
live comments feed...