• Головна
  • Рівненщина: «добрі справи» від потенційного кандидата Володимира Борсука
16:01, 24 вересня 2015 р.

Рівненщина: «добрі справи» від потенційного кандидата Володимира Борсука

У матеріалі наведено інформацію щодо «сприяння для сільського ФАП, в особі завідувача Любові Шинкар, отримання холодильника, а також тонометра для вимірювання артеріального тиску». «Стараннями Валентина Борсука у Лютинській школі було зроблено ремонт в кабінеті інформатики, а також доукомплектували його двома ноутбуками, які під час урочистої лінійки, 1 вересня, вручили директорові школи». Окрім цього, у матеріалі йдеться про те, що потенційний кандидат у депутати «подарував дитячому садку» кухонну плиту .

До моменту офіційної реєстрації кандидата в депутати чи реєстрації кандидата на посаду міського, сільського або селищного голови неможливо довести, що такі дії зі сторони потенційного кандидата є передвиборною агітацією, яка здійснюється із порушенням закону. Проте, після офіційної реєстрації кандидата такі дії з його сторони будуть мати ознаки підкупу виборців.

Громадянська мережа «ОПОРА» наголошує, що згідно до ч. 4 ст. 60 Закону «Про місцеві вибори» забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора місцевої організації партії, яка є суб’єктом виборчого процесу, політичної партії, місцева організація якої є суб’єктом виборчого процесу, або інших агітаційних матеріалів, за умови, що вартість таких товарів не перевищує 5 % розміру мінімальної заробітної плати) та інших матеріальних цінностей або робіт чи послуг.

news_24.09_Rivne_Rivnenshchina « dobri spravy» vid potentsiynoho kandydata Volodymyra Borsuka 1

news_24.09_Rivne_Rivnenshchina « dobri spravy» vid potentsiynoho kandydata Volodymyra Borsuka 2

news_24.09_Rivne_Rivnenshchina « dobri spravy» vid potentsiynoho kandydata Volodymyra Borsuka 2


За коментарями звертайтеся:

Анатолій Бондарчук

координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА у Рівненській області

+380969187408

Моніторинг парламенту | Веб-сайт|Фейсбук | Твіттер

(#вибори15; #elect_ua; #opora; #опора)

Довідково:

Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства черезефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Добра справи #кандидат #агітація #вибори #Володимир Борсук
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...