18:30, 19 вересня 2015 р.

«Життя продовжується»

Експозиція розміщена у двох залах галереї і складається із 25 полотен, різноманітних за жанровою та видовою структурою. Виставка носить ретроспективний характер, і знайомить глядачів як із творами художника періоду «романтичного символізму» (1990-2002 рр.), так і з новим творчим доробком живописця попередніх п’яти років. Серед них – знакові роботи «Буденний вечір або Сільські русалки», «Тепла осінь, або Загублені в дитинстві», «Вічна весна, або Зачарований кентавр», «Свіжі букети», «Задвірки», «Кубістичний натюрморт з античною вазою», «Стара пасіка», «Після дощу, або На околиці міста» та інші. Твори наповнені глибоким філософським змістом та приховують в художніх образах таємницю, в яку глядачам варто заглибитись.

Анатолію Іваненку, як художнику і письменнику, є про що розповісти своїм шанувальникам. У цей раз він знайомить рівнян не лише із живописними полотнами, а й презентує нову книгу – «Сказочные дали. Приглашение». Вона є продовженням життєвих міркувань автора, що викладені ним у його попередній книзі «Живые краски времени».

Творчість А. Іваненка для культурного середовища Рівного має надзвичайно велику мистецьку вагу. Як педагог Рівненської державної дитячої художньої школи, він виховав не одне покоління креативних і естетично мислячих особистостей. Як художник, Анатолій Григорович створив численні полотна, котрі подобаються і молоді, і зрілому поколінню рівнян. Як письменник, Іваненко заслуговує на повагу, оскільки заставляє читачів задуматися над багатьма гранями людського життя.

Відкриття виставки у п’ятницю, 25 вересня 2015 р. о 15.00 год.

Виставка триватиме до 15 листопада 2015 р.

«Життя продовжується» (фото) - фото 1

«Життя продовжується» (фото) - фото 1

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Євро-арт #художник #виставка #картини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...