• Головна
  • Китайська методика лікування на Рівненщині
14:00, 16 вересня 2015 р.

Китайська методика лікування на Рівненщині

Іноземні лікарі оглянули хворих, що лікуються в обласному центрі ортопедії, ознайомилися з історіями хвороб пацієнтів, поспілкувалися з медиками. Потому іноземці взяли участь в українсько-китайській конференції на тему «Сучасні технології в травматології та ортопедії».

 Також за час перебування на Рівненщині китайські фахівці разом з місцевими лікарями провели низку операцій за китайською методикою. Професор Занг відзначив, що рівненські медики сьогодні проводять складні операції на високому професійному рівні, а їхні методи роботи подібні до їхніх.

 (на фото - головний травматолог Валентин Піонтковський)

«Китайські лікарі привезли у Рівне нову методику оперативного лікування деформуючого артрозу. Вона є інноваційною не тільки в Китаї, але й в усьому світі», - розповів головний травматолог управління охорони здоров’я Рівненської ОДА, завідувач ортопедо-травматологічного відділення РОКЛ Валентин Піонтковський.

 Головний травматолог області додав, що раніше наші медики вже відвідували Китай, де пройшли стажування. Тож лікар сподівається, що цей візит, закріпить початок плідної міжнародної співпраці китайських та рівненських медиків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#медицина #китайська методика #лікуванння
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...