• Головна
  • «Ми матимемо зовсім іншу медицину вже через 5 років» - Віталій Чугунніков
17:00, 14 вересня 2015 р.

«Ми матимемо зовсім іншу медицину вже через 5 років» - Віталій Чугунніков

Про це йшлося під час прес-конференції за участю голови Рівненської облдержадміністрації Віталія Чугуннікова та керівника робочої групи Світового банку Паоло Беллі.

«Упродовж п’яти років на його реалізацію Світовий банк спрямує 25 мільйонів доларів США. Частка з обласного бюджету складатиме десять відсотків.Наразі ж тривають підготовчі процеси. А безпосередня реалізація проекту розпочнеться з 2016 року», - повідомив Віталій Чугунніков.

Керівник області зазначив, що на Рівненщиніпроект направлений на лікування та профілактикусерцево-судинних захворювань, зокрема, інфаркту міокарда. Адже саме від цієї хвороби дуже великий відсоток смертності. Тому вкрай важливо максимально забезпечити заклади первинної ланки необхідним обладнанням та спеціалістами, аби вчасно надавати першу медичну допомогу.«Ми матимемо зовсім іншу медицину вже через 5 років» - Віталій Чугунніков (фото) - фото 1

За словами Віталія Чугуннікова, аби максимально наблизити медицину до мешканців віддалених населених пунктів, найбільша сума коштів піде на сільські амбулаторії. Так, близько 52 % грошей – це розвиток інфраструктури, зокрема, реконструкція сільських медзакладів. Решту коштів спрямують на закупівлю апаратури, навчання лікарів та впровадженняIT-технологій. Також на базі обласної лікарні буде створений обласний серцево-судинний центр. «Через п’ять років ми матимемо зовсім іншу медицину», – відзначив Віталій Чугунніков.

 «Для нас дуже важливо, аби робота відбувалась максимально відкрито. Так, проект реалізовуватимуть не посадовці з адміністрації, а окремо набрані на конкурсній основі фахівці. Причому вони проходять складний двоступінчатий відбір. Спочатку всі охочі проходять відбір в управлінні охорони здоров’я, а потім по три кандидатури по кожному напрямку подаються до Мінохорони здоров'я та до Світового банку», - акцентував голова Рівненської ОДА.

За словами керівника робочої групи Світового банку Паоло Беллі, проект стартував наприкінці червня, йому передувала довга підготовка. «Мене надихнув рівень готовності та відповідальності керівництва області. Я приємно вражений. Це буде низка інвестицій в медичне обладнання на усіх рівнях медицини Рівненщини. У випадку успішної його реалізації цей проект зможе змінити ситуацію із наданням медичних послуг», - наголосив Паоло Беллі.

Нагадаємо, що місія Світового Банку перебуває з робочим візитом на Рівненщині, аби проаналізувати стан реалізації заходів щодо впровадження Проекту з боку області, як його учасника.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#медицина #медзаклади #новизна #проект
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...