• Головна
  • Три чверті роботодавців мають досвід успішного працевлаштування переселенців
13:00, 14 вересня 2015 р.

Три чверті роботодавців мають досвід успішного працевлаштування переселенців

Бойові дії на Сході країни негативно відбилися на економіці та соціальній політиці держави. Багато підприємств були ліквідовані чи тимчасово призупинили свою роботу, а ряди безробітних поповнилися за рахунок переселенців із зони АТО. Деякі з них були переведені до філіалів, розташованих у інших регіонах. Іншим довелося шукати роботу самостійно. Багато роботодавців до нинішнього часу вже працевлаштовували переселенців. Про те, що серед їхніх колег є колишні жителі Донбасу, говорять троє з чотирьох «білих комірців».

Всупереч всім забобонам в цілому досвід працевлаштування та адаптації вимушених переселенців можна вважати успішним. За даними опитування hh.ua, у трьох з п'яти компаній вони проходили випробувальний термін й були зараховані в штат, а в кожній восьмий - йшли на підвищення. Однак у ряді випадків побоювання роботодавців були небезпідставними. У кожній десятій компанії співробітник-переселенець, пропрацювавши деякий час, повертався в рідне місто. А у 6% компаній звільнення було пов'язано з тим, що у працівника не виходило якісно виконувати свої обов'язки. І лише одиниці не змогли влитися в колектив через політичні або інші розбіжності.

Три чверті роботодавців мають досвід успішного працевлаштування переселенців, фото-1

За спостереженнями майже кожного другого «білого комірця», співробітники-переселенці нічим не відрізняються від інших співробітників компанії. Кожен четвертий зазначив, що вони більш працьовиті і мотивовані. Кожен п'ятий вважає, що працівники із зони АТО краще виконують свої обов'язки, ніж інші працівники. А в кожному восьмому випадку вони готові виконувати ту ж роботу за більш скромну зарплату.

Менше десятої частини офісних співробітників вважають переселенців недостатньо працьовитими й мотивованими. 8% говорять про те, що їх колеги з неспокійних регіонів менш якісно виконують службові доручення. І лише четверо зі ста опитаних впевнені, що вони претендують на більш високу зарплату, ніж інші співробітники.

Три чверті роботодавців мають досвід успішного працевлаштування переселенців, фото-2

Дані були отримані в результаті опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу hh.ua у серпні 2015 року. В опитуванні взяли участь 1529 респондентів з різних регіонів України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#працевлаштування #робота #переселенці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...