![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
11:00, 11 вересня 2015 р.
Спортсмени рівненщини отримали заслужені нагороди
Зокрема, відзнаками Рівненської ОДА нагородили Оксану Ковальчук (Камінську) (кульова стрільба), Олександра Косінова (дзюдо серед спортсменів з вадами зору), Романа Курова (пауерліфтинг), Владислава Кузька (греко-римська боротьба) та тренера з греко-римської боротьби Дмитра Шевчука.
Як відмітив заступник голови облдержадміністрації Олександр Савчук, приємно, що на І Європейських іграх у Баку в складі української збірної 7 спортсменів представляли Рівненщину.
«Гордимося, що два рівненські спортсмени на цих змаганнях отримали нагороди. У безкомпромісній боротьбі Наталія Ніколайчик виборола бронзову, а Олександр Помінов – срібну медаль. У цьому році нам вдалося купити квартири для двох рівненських спортсменів, виділити близько двох мільйонів гривень на стипендії та інші виплати нашим спортсменам. Ми і надалі будемо вас підтримувати. Адже завдяки вашим зусиллям, вашим перемогам на світових спортивних аренах звучить Гімн України та піднімають наш національний прапор», - зазначив Олександр Савчук.
![Спортсмени рівненщини отримали заслужені нагороди (фото) - фото 2 Спортсмени рівненщини отримали заслужені нагороди (фото) - фото 2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Спортсмени рівненщини отримали заслужені нагороди (фото) - фото 2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
15:49, 5 травня 2023 р.
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
live comments feed...