• Головна
  • Співробітники X, Y, Z. Різниця між поколіннями.
робота
15:00, 11 вересня 2015 р.

Співробітники X, Y, Z. Різниця між поколіннями.

робота

Якщо порівнювати ТОП-5 якостей кожного з поколінь, то видно, що значно відрізняється покоління Х – ті, кому більше 35 років. Так, ці люди (як за своїми, так і чужими оцінками) більш відповідальні, прагнуть до стабільності, вміють наполегливо працювати, звертають увагу на соціальні гарантії і мають високий рівень громадянської свідомості. У той же час ті, хто молодший, частіше хочуть отримати все і відразу, частіше вміють жити в своє задоволення і мають завищені зарплатні очікування. При цьому покоління Х (25-35 років) ще володіє яскраво вираженою креативністю і має високий рівень володіння сучасними технологіями. Ті, кому 18-25 років, також креативні і живуть у світі цифрових технологій, але ці робочі якості, на думку всіх респондентів значно менше виражені, ніж прагнення до легких грошей і зневага до авторитетів. Ці характеристики не потрапили в ТОП-5 найбільш виражених робочих якостей і знаходяться в середині рейтингу характеристик. У випадку з молодим поколінням психологічні характеристики – найбільш яскраві й помітні ознаки стилю роботи.

Снимок

Снимок

Стосовно завдань, які краще доручати представникам різних поколінь, то молоді люди більш схильні реалізувати творчі, нестандартні завдання. Також добре залучати їх до завдань, пов'язаних з комунікаціями і спілкуванням. У комунікаційних завданнях будуть успішні й представники покоління Х. Працівники 26-35 років крім того добре вміють вирішувати завдання з високим ступенем відповідальності та завдання, пов'язані з системним мисленням, інтеграцією різнопланових рішень. Такого ж плану робочі ситуації успішно вміють вирішувати й ті, кому за 35. А ось схильність до індивідуальної або командної роботи від покоління не залежить і є, скоріше, індивідуальною особливістю, ніж віковою.

Дані були отримані в результаті опитування зареєстрованих користувачів сайту hh.ua, проведеного в липні 2015 року. В опитуванні брали участь 4336 респондентів з різних регіонів України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#співробіники #покоління #працевлаштування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...