![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
16:05, 10 вересня 2015 р.
На допомогу армії рівняни спрямували понад 41 мільйон гривень
Сплата військового збору – це посильний внесок кожного громадянина задля підтримання обороноздатності української армії та встановлення миру в нашій державі.
Рівненські платники податків теж вносять свій вклад в справу відновлення миру та з початку цього року поповнили бюджет на 41,2 млн. грн. військового збору, а в серпні його надійшло 5,2 млн. грн.
Відзначимо, військовий збір був введений в Україні з серпня 2014 року як додаткове джерело фінансування і підтримки армії, яка виконує завдання у зоні проведення АТО. Ставка збору становить 1,5% доходів, що підлягають оподаткуванню.
Про це повідомили у прес-службі ДПІ у м. Рівному.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
18:57, 18 липня
15:49, 5 травня 2023 р.
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
live comments feed...