• Головна
  • Підприємці Рівного активно поповнюють бюджет за рахунок акцизного податку
16:04, 10 вересня 2015 р.

Підприємці Рівного активно поповнюють бюджет за рахунок акцизного податку

Майже 58 мільйонів гривень акцизного податку сплатили до бюджету суб’єкти господарювання Рівного.

Зокрема, до державного бюджету надійшло 9,7 млн. грн. - це надходження акцизного податку з вироблених на митній території України підакцизних товарів.

А до місцевого бюджету надійшло 48,1 млн. грн. акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, який було запроваджено з 2015 року.

Варто зазначити, що реєстрація контролюючим органом суб'єктів господарювання - платників акцизного податку здійснюється автоматично при поданні ними декларації. У серпні свої податкові зобов’язання від роздрібної торгівлі підакцизними товарами у Рівному задекларували 130 юридичних осіб та 370 фізичних осіб-підприємців. Це суб’єкти господарювання, які здійснюють реалізацію безпосередньо громадянам та іншим кінцевим споживачам пива, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну, товарів, зазначених у п.п. 215.3.4 п. 215.3 ст. 215 Податкового кодексу України, зокрема нафтопродуктів, скрапленого газу тощо.

ДПІ у м. Рівному наголошує, що сплата цього податку відбувається до місцевих бюджетів адміністративно-територіальних одиниць, на яких розташовані пункти продажу підакцизних товарів, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого для подання податкової декларації за місячний податковий період.

Про це повідомили у прес-службі ДПІ у м. Рівному

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#податки #Рівне #бюджет
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...