![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
16:00, 10 вересня 2015 р.
На Рівненщині чоловік влаштувався на роботу в магазин, а потім обікрав його
За добу до міліції надійшло 34 повідомлення про скоєння крадіжок. За 31 фактом відкриті кримінальні провадження за статтею 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.
— До міліції звернулася 60-річна мешканка Острога з проханням з`ясувати обставини зникнення телефону з місцевого магазину мережі одного з мобільних операторів. Міліціонери встановили, що крадіжку мобільного телефону скоїв 19-річний місцевий мешканець. В той час молодик працював продавцем з випробувальним терміном. Зловмисник спричинив власнику матеріальний збиток на суму близько 4 800 гривень. За частиною 1 статті 185 Кримінальног окодексу України проводиться досудове розслідування.
— Правоохоронці встановили, що крадіжку велосипеду, який належить 36-річній жительці Кузнецовська скоїв 35-річний місцевий мешканець. Жінка залишила двоколісний транспортний засіб без нагляду поблизу місцевого магазину, а зловмисник цим скористався. Триває досудове розслідування.
— До Костопільського райвідідлу звернулась 41-річна місцева мешканка, яка повідомила, що з балкону її квартири невідомі викрали електродриль. Правоохоронці встановили, що крадіжку скоїв 44-річний костопільчанин. Дриль міліціонери вилучили та повернули власниці.
— У ході оперативно-розшукових заходів оперативники Кузнецовського міськвідділу встановили, що крадіжку системного блоку із квартири 34-річної жительки Кузнецовська скоїв 35-річний місцевий мешканець. Відкрито кримінальне провадження за часитною 1 статті 185 Кримінального кодексу України.
Про це повідомила на сайті СЗГ УМВС України в Рівненській області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
10:15, 25 липня
15
13:06, 21 липня
8
19:42, 25 липня
49
10:50, 27 березня 2023 р.
112
live comments feed...