• Головна
  • П’ять українських підприємств молочної галузі вийшли на зовнішні ринки збуту
13:27, 10 вересня 2015 р.

П’ять українських підприємств молочної галузі вийшли на зовнішні ринки збуту

 У рамках робочої поїздки на Рівненщину Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко зустрівся з сільгоспвиробниками області. Міністр відмітив роботу підприємств ТОВ «Агроконцерн» та ТОВ «Укртехнофос», котрі сьогодні відвідав.

«Важливо, що підприємства працюють, не скорочують працівників, впроваджують енергозберігаючі технології. Щодо  ринку добрив, то для підтримки українських виробників такої продукції ми прагнемо максимально спростити умови їх роботи. Ми пропонуємо низку важливих ініціатив з дерегуляції ринку міндобрив в Україні», - зазначив Міністр. Також Олексій Павленко зауважив, що Уряд зробив усе, аби черкаський «Азот» і «Рівнеазот» працювали.

Як зазначив Олексій Павленко, наразі головними в агропромисловій галузі є питання освоєння нових ринків збуту продукції, залучення інвестицій, оподаткування та кредитування.

На думку Олексія Павленка, непростим є питання закупівлі молока у населення. Потрібно зробити конкретні кроки. Парламент має затвердити низку законів щодо молочної продукції та переробки молока. Також треба відкривати нові ринки збуту – європейський, китайський, азійські, зокрема, і щодо експорту сухого молока та дитячого харчування. Міністр відмітив, що наразі для 5 українських підприємств молочної галузі, які пройшли аудит, відкрито зовнішні ринки збуту. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#молочна галузь #ринкі збуту
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...