• Головна
  • В Рівненській ОДА пропонують обмежити продаж алкоголю людям у формі
16:40, 8 вересня 2015 р.

В Рівненській ОДА пропонують обмежити продаж алкоголю людям у формі

Відповідний лист з такою ініціативою направив голова Рівненської обласної державної адміністрації Віталій Чугунніков до обласної ради. Окрім листа з пропозицією розглянути на найближчій сесії проект рішення щодо обмеження продажу алкоголю для людей у формі, Віталій Чугунніков підписав розпорядження.Ним, зокрема, рекомендується військовій прокуратурі посилити контроль за порушенням законодавства в частині розпиття алкоголю військовослужбовцями, а командирам військових частин, які дислокуються на території області, при виявлені таких фактів повідомляти військову прокуратуру.

З ідеєю заборонити продаж алкоголю людям у військовій формі через соціальні мережі до голови Рівненської ОДА звернулися волонтери області. Зокрема, представниця волонтерської організації «Допомога армії – Рівне» Вікторія Шинкаренко на сторінці у Фейсбук закликала голову ОДА заборонити продаж алкоголю військовим, як це зроблено в Луганській області.

На відміну від Луганської чи Донецької військово-цивільної адміністрації Рівненська облдержадміністрація не може напряму рекомендувати підприємцям обмежити продаж алкоголю військовим. Адже такі рекомендації належать до повноважень місцевих рад. Тож Віталій Чугунніков направив відповідного листа з тим, аби такі рекомендації ухвалила обласна та відповідно районні, селищні ради.

Згідно надісланого листа, під обмеження продажу підпадають не лише алкогольні напої, але й слабоалкогольні та пиво. Окремо голова Рівненської ОДА поінформував, що окрім листа підписав розпорядження, яким рекомендував військовій прокуратурі «посилити нагляд за додержанням вимог законодавства щодо заборони розпиття пива, алкогольних та слабоалкогольних напоїв військовослужбовцями, військовозобов’язаними та резервістами під час проходження зборів на території військових частин, військових об’єктів або виконання ними обов’язків військової служби в нетверезому стані». А командирам військових частин, військовослужбовці яких дислокуються на території Рівненської області, в розпорядженні рекомендується «про виявлені факти розпиття пива, алкогольних та слабоалкогольних напоїв військовослужбовцями, військовозобов’язаними та резервістами під час проходження зборів на території військових частин, військових об’єктів або виконання ними обов’язків військової служби в нетверезому стані, невідкладно інформувати військову прокуратуру Рівненського гарнізону Західного регіону України».

«Лише з початку року через алкогольне отруєння за офіційною інформацією ми мали 7 смертей на полігоні. Окрім цього, вживання алкоголю призводить не лише до порушення військової дисципліни, але й суттєво підриває авторитет військовослужбовців та армії зокрема, - наголосив Віталій Чугунніков. - Саме тому я підтримав ініціативу волонтерів та звернувся з листом до обласної ради, де пропоную обмежити продаж алкоголю для людей у формі. Сьогодні ми маємо робити усе від нас залежне, щоб звання «військовий» було гордістю та честю для будь-якої людини».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Алкоголь #ОДА #Форма
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...