22:11, 7 вересня 2015 р.

Йога в парку

Щодня, крім неділі, о 6:30 та о 19:00 на літній сцені парку ім. Т.Г.Шевченка відбуватимуться заняття з Йоги, майстер-класи. А щосуботи о 12:00 на Вас чекатимуть цікаві лекції на тему здоров’я!

Перше заняття відбудеться 8 вересня о 18:30. Планується одночасне виконання сурья-намаскари. Не пропустіть!

 Вже третій рік поспіль, тренінгова компанія «Guru center» та Ірена Слута, організовують Йогу в Парку. Це – унікальний для міста Рівне проект, націлений на особистісний розвиток. Надзвичайно приємно, що знайходяться тренери та люди, котрі своїми ресурсами роблять таку хорошу активність безкоштовною для усіх бажаючих.  

 Щоранку о 6:30 на літній естраді парку ім. Т.Г. Шевченка відбуватимуться унікальні заняття оздоровлюючими, наповнюючими практиками. Закладатимемо основи здорового тіла, формуватимемо позитивну програму власного життя.

 Щовечору о 19:00 бажаючих чекатиме не менш насичена програма від справжніх майстрів своєї справи. Працюватимемо з тілесними зажимами і розвиватимемо витривалість, гнучкість та внутрішній спокій при зовнішній активності!

 Ірена Слута, керівник тренінгової компанії «Gurucenter», тренер з особистісного розвитку, коуч: «Йога в парку - це справді прекрасна можливість для багатьох вийти на нові рівні власної ефективності. В одному місці будуть зібрані різні підходи, стилі та методи роботи йога-тічерів. Тому людина, спробувавши, зможе обрати що резонує саме їй. Не потрібно буде мати особливої фізичної підготовки, щоб почати займатися. Кожен може спробувати себе! Але результати не змусять чекати! Позитивне на порядок здоровіше самопочуття: гарантовано!»

Олексій Яницький, генеральний директор групи компаній “Моноліт, генеральний спонсор «Йога в парку»

««Йога в парку» - це чудова здорова ініціатива! Переконаний, що активності такого плану позитивно впливають на загальну тенденцію розвитку міста та країни в цілому. Сам особисто також практикую і рекомендую усім слідкувати за власним тілом і свідомістю, шукати доступні інструменти для самовдосконалення. Розвивайте дихання, тіло, медитуйте. І прагніть гармонії в усьому! Не намагайтесь взяти світ силою.»

Також, цьогоріч, «Йога в Парку» вирішила взяти на себе цікаву місію і запустити новий рух, котрий об’єднає здорову тенденцію прагнення до активної життєвої позиції. Ми назвали це #МиЗаДвіжуху

 Двіжуха – це скупчення приємного, організованого люду для спільного радісного проведення часу. Надіємося, на Йозі в парку буде і людяно і весело! Приєднуйтесь!

 Активним натхненником руху виступатиме дружня нам Марія Рудомська - директор з розвитку ТОВ ВТП Агропереробка, ТМ Щедрик:

 «Це абсолютно нове, комплексне віяння, яке об’єднає собою здорових, розумних, прагнучих комфорту та розвитку людей по усьому світу. Адже, для того, щоб бути активним потрібен лише внутрішній вибір.

В #МиЗаДвіжуху поєдналося і популярні нині хештеги, для соцмереж, і активна позиція, і ідея молодості драйву, та власне, Двіжухи, яка не залежить ні від віку, ні від соціального статусу. «Йога в Парку» стане стартовим майданчиком для просування руху. Надалі плануємо проводити багато подібних активностей. І при цьому пропонувати дієві «інструменти»: правильне, здорове, доступне харчування; здорові активності.

 Для популяризації руху ми проведемо серію конкурсів у соцмережах:

https://vk.com/yoga_park_rivne_2015

https://www.facebook.com/events/1623977077863587/

Instagram

 Потрібно буде прийти на «Йогу в Парку», зробити фоточку на занятті, розмістити у соцмережах на вказаних сторінках, або в Instagram всьоди з хештегами #МиЗаДвіжуху #ЙогаВПарку

Переможців чекають чудові призи від ТМ Щедрик.»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Йога #Парк Шевченка #Слута #Яницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...