![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
16:27, 7 вересня 2015 р.
На Рівненщині підприємець із Волинської області організував незаконний видобуток деревного вугілля
Cпівробітниками оперативного управління Головного управління ДФС у Рівненській області, в ході проведення заходів по контролю за дотримання вимог законодавства суб’єктами господарювання в сфері обробки деревини, експорту її за кордон, знову виявлено незаконне виготовлення деревного вугілля.
Як повідомив заступник начальника ОУ ГУ ДФС у Рівненській області, майор податкової міліції Д.О. Головій, організував його в одному із сіл Млинівського району Рівненщини винахідливий підприємець із сусідньої Волинської області.
Без одержання належних дозвільних документів, зокрема, згідно вимог законодавства з питань пожежної та екологічної безпеки, він організував виробництво деревного вугілля шляхом спалювання деревини твердих порід у переобладнаних для цього металевих бочках.
За результатами проведеного огляду місця незаконної діяльності, працівниками податкової міліції вилучено:
- 3 металеві бочки, переобладнані для випалювання деревного вугілля об’ємом близько 30 кубів кожна на загальну орієнтовну вартість 45 тис. грн.;
- готове деревне вугілля приблизною вагою 6 тонн орієнтовною вартістю 30 тис. грн., розфасоване у поліетиленові мішки;
- деревина породи дуб, граб в кількості приблизно 40 кубів на орієнтовну вартість 13,5 тис. грн.
Всього в ході проведеного огляду вилучено товарно-матеріальних цінностей на орієнтовну суму 88,5 тис. грн.
На даний час проводиться перевірка інформації щодо не облікованих поставок деревини для виробництва вугілля з державних лісогосподарських підприємств області, встановлюється походження печей.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...