![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
00:42, 3 вересня 2015 р.
У Рівному біля «Чайки» не розминулись мікроавтобус та тролейбус.
Травмованих немає. Міліція цією аварією займатися не буде, бо водії порозумілися між собою та владнали дорожній конфлікт.
Фольцваген та тролейбус їхали в попутному напрямку по вулиці Грушевського. Громадський транспортний засіб за 7 – мим маршрутом якраз здійснював маневр повороту , а з ним і з Фольцваген. На перехресті вони не розминулися. Як так сталось, водій мікроавтобуса пояснити не зміг.
Від удару ніхто з людей не постраждав, ні у Фольцвагені ні у тролейбусі. Хоча, в останньому було повно пасажирів, зокрема і малолітніх дітей. Водії вирішили розібратися без участі інспекторів дорожнього руху.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
live comments feed...