• Головна
  • Підприємства-боржники продовжують боргувати людям гроші
22:10, 31 серпня 2015 р.

Підприємства-боржники продовжують боргувати людям гроші

«Станом на 1 серпня підприємства Рівненщини винні людям понад 11 мільйонів гривень. Борг Рівненщини в структурі загальної заборгованості із виплати заробітної плати по Україні складає 0,6 відсотків. Найбільша заборгованість в обласному центрі та на території Рівненського району.Заборгованість із виплати зарплати працівникам бюджетних підприємств в області відсутня», - поінформував Юрій Приварський.

Присутні керівники підприємств-боржників по черзі доповіли про останні результати роботи над ліквідацією заборгованості.

Обласна комісія детально проаналізувала причини наявності боргів та окреслила шляхи їх ліквідації.Зокрема, члени комісії зобов’язали підприємства дотримуватись графіків погашення заборгованості, а фахівцям Головного управління юстиції доручили контролювати роботу арбітражних керуючих, котрі не працюють над ліквідацією боргів на підприємствах.

Разом з тим, на засідання комісії вкотре не з’явилися керівники найбільш «проблемних» підприємств – автомобільного ремонтного заводу та Рівненського аеропорту. Якщо останнє підприємство частину свого боргу погасило, то авторемонтний продовжує щомісяця його нарощувати, залишаючись найбільшим боржником на Рівненщині. Керівництво заводу практично нічого не робить задля оптимізації своєї роботи, не бажає втрутитись у ситуацію і Укроборонпром, структурним підрозділом якого є підприємство.

«Позиція таких керівників, м’яко кажучи, є дивною. Вони  дозволяють собі не лише не виплачувати зароблені гроші людям, але й ігнорувати комісії, на яких би реально можна було би знайти вихід із ситуації», - прокоментував відсутність керівників підприємств-боржників Юрій Приварський.Підприємства-боржники продовжують боргувати людям гроші (фото) - фото 1Підприємства-боржники продовжують боргувати людям гроші (фото) - фото 1

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#борг #гроші #підприємства
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...