• Головна
  • Через контрабандні цигарки в поїзді Київ – Варшава та вагоні Київ – Братислава начальник поїзда та провідники позбулися своїх посад
21:00, 31 серпня 2015 р.

Через контрабандні цигарки в поїзді Київ – Варшава та вагоні Київ – Братислава начальник поїзда та провідники позбулися своїх посад

Так, за фактом виявлення прикордонниками 18 серпня в поїзді № 68 Київ – Варшава контрабандних цигарок Південно-Західна залізниця оголосила догану та звільнила начальника поїзда й двох провідників. Ще двом провідникам оголошені догани та переведено їх на посади, не пов’язані з обслуговуванням пасажирів.

За фактом виявлення правоохоронцями 19 серпня забороненого до переміщення через держкордон товару у безпересадковому вагоні Київ – Братислава оголошено догану та звільнено провідника, іншому провідникові оголошено догану та переведено його на посаду, не пов’язану з обслуговуванням пасажирів. Отримали догани й майстер резерву провідників та начальник пасажирської служби Південно-Західної залізниці. Після виходу з відпустки буде притягнуто до дисциплінарної відповідальності начальника вагонної дільниці Київ-Пасажирський.

З метою попередження подібних правопорушень на Південно-Західній залізниці вжито низку заходів, зокрема, встановлено відеореєстрацію за колією відстою поїзда № 67/68 Київ – Варшава на технічній станції, обмежено доступ до складу цього поїзда, а також посилено контроль за рухом автотранспортних засобів на територію вагонної дільниці Київ – Пасажирський.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#контрабанда #цигарки #поїзд #начальник
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...