• Головна
  • Поради рівнянам: як організувати дозвілля дитини з користю
13:00, 30 серпня 2015 р.

Поради рівнянам: як організувати дозвілля дитини з користю

ДИТЯЧИЙ ФІТНЕС "E.G.O. CLUB"

Поради рівнянам: як організувати дозвілля дитини з користю, фото-1

Дитячий фітнес – це комплекс фізичних вправ, направлених на підтримку і зміцнення здоров’я дитини, включає в себе елементи гімнастики, аеробіки, хореографії, гармонійно розвиває координацію, гнучкість, витривалість, спритність, відчуття ритму.

Фітнес-центр "E.G.O. Club", що у Рівному, це правильний клуб для реалізації Ваших планів по покращенню і укріпленню здоров’я, створенню красивої та стрункої фігури і стовідсотково хорошого настрою. Заняття з дитячого фітнеса, проводяться весело та емоційно, з використанням сучасного спортивного обладнання. Вікові групи: 3-6 років – baby, 6-11 років – kids та 11-14 років – junior. Поділ дітей за віком на групи Baby, Kids та Junior дозволяє розвивати природні здібності дітей, враховуючи їх фізичний та психічний розвиток.

Перш за все, фітнес дозволяє запобігти таким поширеним захворюванням як плоскостопість і порушення постави, вирішити проблеми з опорно-руховим апаратом, укріпити серцево-судинну систему. Дитина знайомиться з можливостями свого тіла, вчиться отримувати задоволення та впевненість від рухів та фізичних вправ. Вчиться танцювати, відчувати ритм та музику, спілкуватися. Всі зайняття проводяться в ігровій формі, тому дітям не буде коли сумувати. Подаруй здоров’я і радість своїй дитині!

Контактна інформація: м. Рівне, вул. Київська, 10 (ТЦ "12"), 3-й поверх. Тел:(067) 246-03-46, (0362) 46-03-46. Сайт: egoclub.com.ua

СПОРТИВНИЙ КЛУБ "COPACABANA RIVNE KIDS"

Всі вони сміливі, впевнені і талановиті! Вони знають, який непростий шлях до перемоги і яке це задоволення - показати свої вміння і стати найкращим! Вони переможці та призери Всеукраїнських чемпіонатів і обласних турнірів. Вони тренуються завзято, адже мають чітку мету!

Дитячо-юнацький спортивний клуб «COPACABANA RIVNE KIDS» веде свою діяльність на основі ФЕДЕРАЦІЇ БРАЗИЛЬСЬКОГО ДЖИУ-ДЖИТСУ ТА САБМІШН ГРЕПЛІНГУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ, що діє з 2009 року та об'єднує спортсменів з багаторічним досвідом змагань, які є чемпіонами і призерами всеукраїнських першостей та міжнародних турнірів. Юні спортсмени клубу вже третій рік показують високі результати, завдяки сильній технічній базі стійки та партеру (на землі), великому арсеналу больових і удушливих прийомів, професійній методиці тренувального процесу. Тренування проводять досвідчені тренери:

- багаторазові чемпіони та володарі кубків України з бразильського джиу-джитсу, греплінгу та панкратіону;

- учасники та призери міжнародних турнірів з бразильського джиу-джитсу;

- кандидати в майстри спорту та члени збірної України з панкратіону.

Отже, тренуючись у спортивному клубі "COPACABANA RIVNE KIDS", ваша дитина здобуде:

- Відмінну фізична форму та запоруку міцного здоров’я

- Впевненість у собі

- Самодисципліну

- Регулярну участь у змаганнях регіонального та всеукраїнського рівнів

- Можливість спортивного зростання

- Фаховий підхід до організації тренувального процесу

- Соціальну адаптацію через живе спілкування з однолітками

- Розвиток мислення

- Активний відпочинок та здорову альтернативу комп’ютерним іграм

Набір в групи проходить за наступними віковими категоріями:

- діти (5-6, 7-9 років);

- підлітки (10-13 років);

- юніори (14-16 років).

Контактна інформація: Тел:(096) 288 91 02, (093) 876 22 44. Соціальні мережі: www.facebook.com/OlenkaLisnichuk , vk.com/id18717142, vk.com/bjj_rivne_sport, E-mail: [email protected]

ОСВІТНІЙ ЦЕНТР "КУРСИВ"

Дошкільна освіта – перша ланка у неперервній системі освіти. А тому надзвичайно важливо, щоб старт, який буде даний малюкові, був динамічний, міг стати основою якісного особистого розвитку, зростання, світорозуміння дорослої людини.

Педагогами освітнього центру «КУРСИВ» розроблена система занять, що сприяє особистісному становленню, творчій реалізації кожної дитини, формуванню її життєвої компетенції, розвитку ціннісного ставлення до навколишнього світу, людей, самої себе.

Для дітей ми пропонуємо підготовку до школи за напрямками: навчання елементам грамоти, підготовка руки до письма, логіка, казкотерапія, образотворче мистецтво, англійська мова. Також «КУРСИВ» надає освітні послуги для старшокласників і дорослих, дає можливість розширити свої знання та набути практичних вмінь на курсах крою та шиття, курсах бухгалтерів, гувернанток, комп’ютерних курсах, курсах перукарів, візажистів та флористики.

Серед наших переваг – власна навчальна база, індивідуально-групові заняття (до 4 людей), 10 висококваліфікованих майстрів-педагогів, 14 випробуваних часом та практикою авторських програм, сучасне технічне та методичне забезпечення, індивідуальний підхід до кожного слухача та сертифікат по закінченню курсів.

Контактна інформація: м.Рівне, вул.Гагаріна 39,оф.№1. Тел: (097) 702-42-23 (066) 254-05-27. Сайт: 1kurs.jimdo.com

"ДІМ БОЙОВИХ МИСТЕЦТВ БУДОКАН - ЗАХИСТИ СЕБЕ ТА СВОЮ КРАЇНУ!"

Поради рівнянам: як організувати дозвілля дитини з користю, фото-2

Кікбоксинг стає все більш популярним у всьому світі. Незважаючи на свою молодість, він заслужив право вважатися одним з найдосконаліших видів єдиноборств. Адже, кікбоксинг - це ефективна ударна техніка ніг з таеквон-до, карате та тайського боксу.

Дім бойових мистецтв "БУДОКАН", що у Рівному, запрошує всіх бажаючих займатися кікбоксингом. Рівненська обласна федерація кікбоксингу несе свій початок, ще з далекого 1985 року.

"БУДОКАН" розвиває такі види спорту:

-Кікбоксинг;

-Бокс;

-ММА(змішані єдиноборства);

-Карате;

-Айкідо;

-Спортивне та бойове самбо;

-Тхеквондо;

-Бразильське джиу-джитсу;

-Дитячий фітнес.

В федерації "БУДОКАН" займаються діти віком від 6 до 14 років та дорослі з 15 років. Тренування проводять 19 досвідчених тренерів видатних спортсменів Рівненщини. Дім бойових мистецтв "БУДОКАН" налічує шість залів. Основна мета – виховання та становлення дорослих. Варто зазначити, що фізичне виховання у секції кікбоксингу спрямоване на формування здорового способу життя, повноцінного розвитку, гармонії тіла і душі.

Контактна інформація: м. Рівне. вул. Фабрична, 7а (спортзал ДЮСШ 4). Вул.. Грушевського 41, вул. Соборна 217 б (гастроном №1), ТРЦ "Чайка" 3 поверх, бізнес центр "Словацький" вул.. Словацького 4-6, м.Костопіль вул.Грушевського 26 а (ТЦ "Квадрат"). Тел: (098) 466 38 83, (066)550 73 73. Сайт: kickboxer.com.ua

"РІВНЕ МОНАРХИ"

Американський футбол – на перший погляд неймовірно складна гра, із заплутаними правилами, з масою різноманітних тактик та стратегій гри. Але при цьому дуже видовищна гра для справжніх чоловіків – швидка, динамічна, силова. Одними із якостей американського футболу є видовищність та екстрим. Саме ці якості приваблюють глядачів відвідати матчі та поринути у світ тачдаунів, перехоплень та потужних теклів.

У Рівному створено Федерацію американського футболу міста Рівне, яку очолює Грицак Сергій (засновник команди Рівне Монархи, тренер та гравець). Набір гравців до дорослої команди ведеться постійно. Але з осені цього року відкрито секцію американського футболу не лише для гравців до 19 років, але й стоврено наступні команди:

- Monarchs Mini (вік гравців 7-10 років)

- Monarchs Flag Football (вік гравців 11-13 років)

- Monarchs Rookies (вік гравців 14-16 років)

- Monarchs Junior (вік гравців 16-19 років)

Окрім цього, невідємним атрибутом є команда групи підтримки Monarchs Ladies. В неї набирають дівчат віком від 14 років, які хочуть займатися черлідингом, володіють елементами гімнастики, акробатики, танцю. Досвідчені тренери відкриють для Вашої дитини світ американського футболу та черлідингу.

Контактна інформація:Тел:(066)349 72 44,(093)917 78 01. Веб-ст

ТВОРЧА СТУДІЯ ГОНЧАРСТВА "ТЕРРАКОТА"

Поради рівнянам: як організувати дозвілля дитини з користю, фото-3

Одне з найстаріших із відомих ремесел, це гончарство. Перш за все, ліплення з глини відмінний спосіб заспокоєння, зняття напруження та тривожності, розслаблення та заглиблення в стан, близький до медитативного. Майстер-класи з гончарства та ручної ліпки з глини для дітей та дорослих, це чудова можливість незабутньо провести час з користю для себе. Крім того, ліплення приносить дитині непорівнянне ні із чим задоволення. Адже в процесі занять у юних талантів розвивається творча уява та фантазія, поліпшується дрібна моторика рук.

У Рівному творча студія гончарства та художньої кераміки "Терракота" запрошує діток віком від 4 років та дорослих на навчання мистецтву кераміки. В студії проводять колективні та індивідуальні заняття, майстер-класи, а також виготовляють подарунки на замовлення. У творчій майстерні Вас навчать гончарству, ліпнини та розпису виробів з глини, а свої творіння Ви зможете забрати із собою.

Контактна інформація: м.Рівне, вул.Кавказька 9, оф.304. Тел:(096)165-98-13 Веб-сторінка: vk.com/id278956313

КЛУБ СПОРТИВНО-БАЛЬНОГО ТА СУЧАСНОГО ТАНЦЮ "DIAMOND DANCE"

Поради рівнянам: як організувати дозвілля дитини з користю, фото-4

Завдяки пластичним рухам людського тіла, такий вид мистецтва, як танець, створює справжні художні шедеври. Адже, танець нерозривно пов'язаний з музикою, емоційно-образний зміст якої знаходить своє втілення в його хореографічній композиції, рухах, фігурах. В свою чергу, спортивно-бальні танці це спорт і мистецтво одночасно, що дозволяють людині розвиватися як у фізичному, так і в культурно-естетичному аспекті.

В клубі спортивно-бального та сучасного танцю "Diamond Dance" діти та дорослі зможуть опанувати бальні (латиноамериканські, європейські), сучасні, класичні танці, сальсу, рок-н-рол, свінг, клубні танці, бачату, акробатику, аргентинське танго та хіп-хоп. Крім того, клуб "Diamond dance" проводить також заняття з: шейпінгу, фітнесу та аеробіки. В спортивно-танцювальний клуб запрошують діток від 4-х років, для навчання, відпочинку та оздоровлення. Варто зазначити, що вихованці клубу перемагають у найрізноманітніших конкурсах за різними віковими категоріями. Хореографи "Diamond dance" пропонують також постановку весільного танцю та номерів на замовлення.

Контактна інформація: м. Рівне, вул.Академіка Грушевського, 41. Тел:(096)486-51-42 - Наталія. Еmail: [email protected]

КЛУБ СХІДНОГО ТАНЦЮ "АЛІШЕР"

Східні танці – це екзотичний вид танців, який дозволяє бути жіночною, чуттєвою, пластичною, загадковою і звісно здоровою. Це танець душі, що розкриває індивідуальність кожного, хто прагне опанувати цю техніку. Вивчаючи східні танці, дівчатка поринуть в культуру загадкового сходу, який в свою чергу відкриє перед ними дуже цікавий та казковий світ.

Клуб східного танцю "Алішер", хоча і заснований не дуже давно, але вже має у своєму арсеналі виграні кубки та медалі на Всеукраїнських конкурсах по східним танцям. Саме в цьому клубі Ваша дитина буде почуватись комфортно, адже до кожного учня педагоги намагаються знайти індивідуальний підхід. Варто зазначити, що хореографічний розвиток дівчат ведеться у декількох напрямках: вивчення фольклорного східного танцю, класичного східного танцю, класичної і сучасної хореографії. Крім того, завдяки танцям дівчата стануть більш граційними, отримають здорову і правильну поставу.

Педагоги клубу східного танцю "Алішер" запрошують на навчання у дитячі (4-7 р. 8-12 р, 13-16 р) і дорослі групи, а також у групу матусь з присутністю діток. Керівник студії Валентина Алішер - неоднократний призер Українських і закардонних фестивалей і конкурсів, має величезну практику, але не зупиняється на досягненому, а вчиться й надалі в найкращих педагогів Європи і Африки.

Контактна інформація: м. Рівне. Тел: (097) 91-22-098 Валентина Алішер. Веб-сторінка: vk.com/club42352906

СПОРТИВНИЙ КЛУБ ХУДОЖНЬОЇ ГІМНАСТИКИ "ГРАЦІЯ"

Поради рівнянам: як організувати дозвілля дитини з користю, фото-5

Художня гімнастика, безперечно, - один з найкрасивіших видів спорту. Але за витонченістю рухів гімнасток, за їх неймовірною гнучкістю і пластикою стоїть величезна праця. В останні роки художня гімнастика стала надзвичайно популярним видом спорту. Чи не кожна друга мама мріє виростити зі своєї доньки справжню чемпіонку.

Дитячий спортивний клуб художньої гімнастики "Грація" запрошує дівчаток на заняття (з 4 років). Тут вони здобудуть не лише спортивну підготовку, а й навчаться вправно володіти своїм тілом. Усі вправи виконують у супроводі музики з кількома спортивними знаряддями по черзі: м’ячем, скакалкою, булавами, обручем та стрічками. Варто зазначити, що художня гімнастика є олімпійським видом спорту. Незабутнє враження справляє і спеціальне вбрання спортсменок - яскраві, вишиті блискітками купальники та костюми, в яких кожна дівчинка почуває себе переможницею. Адже, художня гімнастика - це не лише ефектне шоу, а й можливість загартувати імунну систему, мати красиву фігуру і правильну поставу, розвинути лідерські якості та впевненість у собі.

Контактна інформація: м. Рівне, вул. Шкільна, 33 (будинок фізкультури "Авангард"). Тел: (097) 329-76-47.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#діти #вільний час #заняття #хобі #дозвілля #користь
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...