• Головна
  • Молода партія «Сила Людей» розповіла з чим іде на місцеві вибори
Реклама
13:17, 29 серпня 2015 р.

Молода партія «Сила Людей» розповіла з чим іде на місцеві вибори

Реклама

27 серпня Рівненська міська організація “Сили Людей” провела для усіх охочих презентацію на тему “Змінимо місто разом”. “Сила Людей” наразі активно готується до участі у виборчій кампанії, і одним з головних завдань є залучення активістів до передвиборчого процесу і роз'яснення основних напрямків діяльності партії в місті.

Зокрема, активіст Зураб Кантарія розповів про основну концепцію партії, про її розбудову та структуру, про принципи діяльності партії. Було зазначено що в центрі ідеології “Сили Людей” стоїть Людина. Людина освічена, розвинена, вільна та відповідальна, що живе у достатку і є найвищою цінністю.

Молода партія «Сила Людей» розповіла з чим іде на місцеві вибори, фото-1

Далі, Сергій Пінчук презентував концепцію розвитку міста Рівне: “Місто комфортне для дитини”. Ідея концепції полягає у створенні у місті Рівне середовища, яке має стати безпечним та зручним для дитини, а також сприяти її гармонійному розвитку, створювати можливості для інтелектуального та творчого зростання. Це місто, в якому усі умови створюються для зручного і комфортного життя дітей усіх вікових категорій -  від новонароджених до повноліття. Та разом з комфортним існуванням в місті дітей, буде комфортно і всім іншим категоріям жителів міста. Концепція визвала жваве обговорення серед присутніх.

Молода партія «Сила Людей» розповіла з чим іде на місцеві вибори, фото-2

Це не останній захід в місті який провела “Сила Людей”, слідкуйте за нашою діяльністю і не пропускайте наших активностей, а хто хоче не просто пасивно слідкувати - долучайтесь до наших лав і змінюємо місто разом!

Молода партія «Сила Людей» розповіла з чим іде на місцеві вибори, фото-3

Фотозвіт події: http://www.0362.ua/photo/199

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Сила Людей #Рівне #Зураб Кантарія #Сергій Пінчук
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...