• Головна
  • Рекорд Укрзалізниці: 27 серпня на залізниці України навантажено майже мільйон тон вантажів
09:00, 29 серпня 2015 р.

Рекорд Укрзалізниці: 27 серпня на залізниці України навантажено майже мільйон тон вантажів

Зафіксований 27 серпня рекорд на 92 тис. тон перевищує минулорічний серпневий максимум, коли залізниці перевезли 851,7 тис. тон вантажів.

Крім того, незважаючи на зменшення загальної потужності у 2015 році через втрату контролю над частиною Донецької залізниці і залізницею Криму, в серпні цього року було навантажено в середньому на 10% вантажів більше, ніж у серпні минулого. Так, за період з 1 по 27 серпня 2015 року середньодобове навантаження залізниць склало 845,2 тис. тон, показник за серпень 2014-го дорівнював 765,8 тис. тон.

Навантаження на залізниці збільшилося за рахунок стратегічних вантажів: вугілля, залізної руди та зерна.  

Такі обсяги перевезень вдається забезпечувати насамперед завдяки достатній кількості вагонів та зерновозів. Нагадаємо, в серпні робочий парк зерновозів налічує 13228 вагони — на 559 одиниць більше, ніж у серпні 2014-го. Наявної кількості зерновозів достатньо, щоби щомісяця перевозити 2-2,5 млн т зерна.

Залізничники готувалися до збільшення обсягів вантажів та вживали заходів, щоб задовольнити потреби економіки в перевезеннях. Нагадаємо, що за дорученням керівництва Укрзалізниці та Міністерства інфраструктури для забезпечення перевезень в умовах зростання обсягів вантажів з 1 липня 2015 року робочий парк піввагонів у власності Укрзалізниці було збільшено на 135 одиниць, зерновозів – на 183.

Цього вдалося досягти, зокрема, завдяки співпраці Укрзалізниці та Міністерства інфраструктури у вирішенні проблемних питань в період збору врожаю.

Укрзалізниця й надалі проводитиме роботу з вантажовідправниками з метою подальшого збільшення обсягів перевезень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вантаж #рекорд #Укрзалізниця #максимум #мільйон #тонна
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...