• Головна
  • Зв’язківці переплатять на ремонті майже 2 мільйони гривень
14:00, 27 серпня 2015 р.

Зв’язківці переплатять на ремонті майже 2 мільйони гривень

Згідно з оголошеним тендером організація «4 територіальний ордена Червоної Зірки вузол урядового зв’язку Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України» вирішила провести реконструкцію частини гуртожитку по вул.Млинівська, 26 у м.Рівне під житловий будинок.

До участі у тендері було подано п’ять пропозицій, три з яких комітет з проведення конкурсних торгів відхилив, до розгляду лишилась мінімально дозволена кількість законом – дві фірми.

На жаль, була відхилена значно вигідніша пропозиція, - коментує закупівлю керівник громадської ініціативи «За чесний тендер» Святослав Клічук. - Сума коштів, яку державна установа могла б зекономити для бюджету складає майже 2 млн.грн. Тендерна комісія знайшла формальні підстави, якими мотивувала відмову вигіднішої пропозиції і через незначні недопрацювання, відхилила кращу пропозицію.

«На мою думку, - зазначає Святослав Клічук, - при проведенні цієї закупівлі замовники забули про один із ключових принципів державних закупівлі – ефективність використання бюджетних коштів, який прямо прописаний у законі. Тому ми, разом з народним депутатом України Олександром Черненком, оскаржили цей тендер у відповідні державні органи.»

Активісти ініціативи «За чесний тендер» підозрюють, що до умов конкурсних торгів було включено чимало необовязкових вимог, які потім є формальною підставою для того аби відмовити окремим фірмам, навіть, якщо вони мають вигіднішу пропозицію. В даному випадку держава втрачає майже 2 млн. грн., що становить приблизно 22% від суми закупівлі. Тендер відбувся 14 липня ц.р., але більше місяця організатори торгів не виставляли звіт про результати закупівлі, хоча за законом він мав бути оприлюдений за 3 дні після його підготовки. Це наштовхує на думку, про можливе зловживання. Тому активісти оскаржили закупівлю до Антимонопольного комітету та Державної фінансової інспекції.

Довідково:

  • Святослав Клічук, керівник ініціативи «За чесний тендер», 050-548-88-38

  • Гиндич Анатолій Олексійович, Заступник начальника територіального вузла, голова комітету з конкурсних торгів, (0362) 25-41-61

  • ТзОВ "Стиль-Декор", фірма, з найвигіднішою (на 1,944 млн.грн.) пропозицією (0362) 46-02-16

  • Переможці торгів, "Фірма Опорядрембуд", (0362) 24-43-18.

скан

скан

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тендер #ремонт. 2 мільйони #гуртожиток #житловий будинок
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...