• Головна
  • Дмитро Якимець та Святослав Євтушенко об’єдналися на благо розвитку Рівного!
09:00, 26 серпня 2015 р.

Дмитро Якимець та Святослав Євтушенко об’єдналися на благо розвитку Рівного!

Обидві сторони зобов’язалися розробити на основі напрацювань «Дорожньої карти реформ Рівного», реалізувати та впровадити стратегію «Рівне – нове місто», яка включатиме системне реформування практично усіх сфер життя міста.

Організації  працюватимуть спільно над залученням якомога більшої кількості свідомих рівнян, які готові працювати над вирішенням актуальних проблем Рівного.

Учасники зустрічі наголосили, що обидві громадські організації  об’єднуються також задля спільної участі у місцевих виборах, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Під час ведення виборчої кампанії зобов’язалися відмовитися від брудних передвиборчих технологій та популізму.

 Дмитро Якимець заявив, що наразі ведуться перемовини з місцевими організаціями основних політичних партій про взаємонепоборювання та спільну участь у виборах із новими перспективними політичними командами.

Остаточний формат участі у місцевих виборах, кандидатів та програму лідери громадських об’єднань «Рівненський громадський контроль» та «Свідоме Рівне» Дмитро Якимець та Святослав Євтушенко пообіцяли презентувати впродовж найближчих двох тижнів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#політика #зусилля #об'єднання #співпраця #лідери
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...