• Головна
  • Відкриття осіннього сезону від Літератури.РВ.
09:00, 23 серпня 2015 р.

Відкриття осіннього сезону від Літератури.РВ.

Минулого року у тернопільському видавництві «Крок» вийшла збірка віршів молодого білоруського поета Віталія Рижкова. Книга білоруською мовою має назву «Дзверы, замкнёныя на ключы». Неабияке значення це має для самого поета, адже в Білорусі дуже важко видати збірку віршів. Завдяки «Кроку» Віталія Рижкова читають і українські, і білоруські читачі.

До Рівного поет приїде на запрошення громадської організації «Література.РВ», яка, після короткої літньої перерви, розпочинає новий цикл зустрічей із письменниками.

Відкривати осінній сезон літератури вирішили із закордонним письменником, адже, вважають, варто знайомити жителів міста з новим та показувати, що література існує скрізь, маючи певні відмінності і, водночас, багато спільного із українськими митцями.

Це не перший білоруський письменник, що відвідає Рівне з метою презентації своєї творчості. Нагадаємо, що навесні 2015 року до нашого міста вже приїздив один білоруський поет – Андрей Хадановіч, якого місцева публіка радо вітала у конференц-залі готелю «Оптіма».

Для Віталія Рижкова Рівне стане першим українським містом, з якого стартуватиме його невеличка подорож західними містами України. Зустріч з поетом буде також у Луцьку і, звісно, на Форумі Видавців у Львові.

Віталій Рижков доволі відомий у письменницьких колах України, оскільки неодноразово брав участь у літ. фестивалях.

У Рівному поет представить свою творчість, розповість про збірку віршів, що вийшла в нашій країні, відповість на питання, які зацікавлять слухачів.

Наприкінці зустрічі можна буде придбати збірку «Дзверы, замкнёныя на ключы» та взяти автограф у автора.

Довідка:

Віталь Рыжкоў – білоруський поет, перекладач. Народився 1986 року. Живе у Мінську. Лауреат премії часопису «Дзеяслоў» «Залаты апостраф» (2008), фіналіст конкурсів Білоруського ПЕН-центру до століття газети «Наша Ніва» (2006), конкурсу ім. К. Шермана (2009), переможець слему на фестивалі «Березневі Коти-4» (м. Ужгород, Україна), лауреат премії «Дебют» ім. М. Богдановіча за книгу поезії «Дзьверы, замкнёныя на ключы».

Вірші друкувалися у низці часописів. Учасник фестивалів України, Білорусі та Росії.

Перекладає із англійської та української мов.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#література. новий сезон #іноземціі #культура
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...