• Головна
  • В рівненській Поліклініці №2 зловживають на тендері?
13:00, 17 серпня 2015 р.

В рівненській Поліклініці №2 зловживають на тендері?

«20 липня ц.р. мав відбутися перший тендер, але жодна фірма не виявила бажання продати свій автомобіль медикам, – розповідає керівник проекту «Державні закупівлі в Рівному – під контроль громадськості» Святослав Клічук, - Це виглядає досить дивно, адже продажі у автодилерів сьогодні впали і вони мали б боротися за кожного клієнта».

Святослав переконаний, що і поліклініка мала б достатньо пропозицій, якби тендер був проведений належним чином. Місяць тому на сайті Вісника державних закупівель – основного ресурсу, з якого потенційні продавці черпають інформацію, не було розміщено усієї необхідної інформації про заплановану закупівлю. Тобто документів, в яких були б описані технічні вимоги до автомобілю, терміни поставки, умови оплати і так далі, цієї інформації не було. Як наслідок – жодної пропозиції.

«Я особисто відвідував процедуру розкриття у липні, - зазначає Святослав Клічук, вказував на допущені недоліки, потім надіслав підготовлені юристом пропозиції як зробити цю закупівлю ефективнішою. Зараз вони знову порушили закон та не оприлюднили необхідну інформацію».

Тендер оголошено повторно, розкриття пропозицій заплановане на 20 серпня, тобто вже за кілька днів, але у Віснику держзакупівель знову немає необхідної документації. Згідно з ч.ч. 1, 2 ст. 36 Закону України «Про здійснення державних закупівель» передбачено, що для отримання цінових пропозицій замовник надсилає запит не менше ніж трьом учасникам та в день надсилання запиту оприлюднює його на веб-порталі Уповноваженого органу. Цього зроблено не було. (див. прінтскрін сторінки)

Запит, станом на 10:40 год 17 серпня 2015 р. не оприлюдено, потенційні продавці не знають, які конкретно вимоги висуває замовник до авто і тому, скоріш за все, побояться брати участь в цій операції.

«А якщо подібне «недопрацювання» зроблено повторно, а наші рекомендації проігноровано - це дає підстави підозрювати, що присутній злий умисел. Тому ми будемо вживати заходів реагування і намагатися скасувати тендер та притягнути винних до відповідальності, - резюмує Святослав Клічук».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тендер #за чесні тендери #громадська ініціатива
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...