• Головна
  • Освітяни Здолбунівщини вперше провели виїзну стратегічну сесію
19:20, 4 серпня 2015 р.

Освітяни Здолбунівщини вперше провели виїзну стратегічну сесію

Освітяни Здолбунівщини вперше провели виїзну стратегічну сесію, ініціатором якої стала начальник відділу освіти Здолбунівської райдержадміністрації Лілія Карпенко. Захід відбувся у селищі міського типу Клевань, на території колишнього дитячого табору. Ідею підтримали директори та вчителі шкіл Здолбунівщини, тим самим показавши, що вони відкриті до нових та креативних ініціатив.

Дводенна сесія розпочалася 1 серпня ближче до вечора. Учасники заходу обговорювали реалії та перспективи для освіти у Здолбунівському районі. Також взяв участь у семінарі, щоб ознайомитись із запланованою діяльністю та висловити підтримку освітянам голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук. Після коротенького неформального спілкування за кавою, освітяни провели мозковий штурм «Стратегічні напрямки розвитку освіти в районі».

Наступний день розпочався з формування робочих груп для розробки Концепції розвитку освіти в Здолбунівському районі, та обговорення необхідних умов і ресурсів для її втілення у життя. В результаті учасниками було представлено власні напрацювання та бачення подальшої роботи освіти Здолбунівщини.

Заступник голови райдержадміністрації Микола Орлов, та за сумісництвом модератор заходу теж висловив свою думку: «Всі учасники заходу на своєму прикладі пересвідчилися, що можна бюджетно організувати його, залучити ресурси, почути одне одного і вийти на кінцевий продукт. Ним має стати Концепція розвитку освіти району, яку готуватиме відділ освіти. І в цій Концепції має бути враховано дві стратегічні лінії. Одна спрямована на конкурентоспроможний кадровий потенціал освіти інша на громадсько-активну школу. Саме ці пріоритети вважають учасники зустрічі найважливішими. Хочеться, щоб зустріч отримала продовження. Як у роботі, в тому числі дистанційній, так і у доопрацюванні початого на сесії. З точки зору методики, вважаю, що використаний метод роботи на сесії може успішно використовуватись у своїх трудових колективах при плануванні життя шкіл на наступний навчальний рік».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#освіта #Рівненщина #сесія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...