• Головна
  • Урядовців Рівного навчали тайм-менеджменту
10:30, 4 серпня 2015 р.

Урядовців Рівного навчали тайм-менеджменту

31 липня в рамках проекту «Співпраця муніципалітетів Рівного та Любліна як один з елементів розвитку прикордонної території» відбувся черговий навчальний захід для представників міськвиконкому Рівного.

Усім відомо, що саме літо - час відпусток та планування відпочинку, проте муніципалітет повинен працювати як злагоджений механізм, ефективно використовуючи час та ресурси, зокрема людські. Для цього і був організований захід саме із такою назвою: «Ефективний тайм-менеджмент». Адже вміння керувати часом нам потрібне завжди, ким би ми не працювали та, які посади не обіймали б.

Звісно ж більше інформації людина сприймає та адаптує під свої реалії саме тоді, коли вона не просто отримала сухий матеріал чергового семінару, а змоделювала кілька ситуації під час тренінгу. Тим паче, що з кращими тренерами компаніїPM Business Solution учасники заходу працювали не лише в команді, але й з легкістю справлялись з індивідуальними завданнями.

Як зазначила Світлана Воробей, начальник організаційно-контрольного відділу міськвиконкому, такі тренінги необхідні працівникам урядів міст, адже в час модернізації усіх технологій, стрімкого впровадження сучасного електронного документообігу та орієнтації на кращі європейські практики, нам необхідні елементарні навички керування часом. Саме це підвищить рівень задоволеності процесом та результатами роботи, підвищить продуктивність робочого дня, а найголовніше покращить навички самоорганізації. На перший погляд, все просто. Пиши на папірці завдання та викреслюй коли виконаєш. Проте, саме в таких випадках, щось найголовніше опиняється в кінці цього списку, або й взагалі не потрапляє до нього.

Програма заходу включала в себе найефективніші інструменти управління часом. Це і правильність вибору пріоритетів, постановка цілей, планування завдань, розподіл часу на їх виконання тощо.

По завершенню навчального тренінгу представники Виконавчого комітету Рівненської міської ради залишили лише позитивні відгуки щодо отриманих умінь та навичок під час тренінгу, а також відзначили й хорошу організацію.

Захід відбувся за підтримки Виконавчого комітету Рівненської міської ради в рамках програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013, що фінансується Європейським Союзом.

Найближчим часом Виконавчим комітетом в рамках транскордонних проектів запланована низка заходів (форуми, виставки, навчальні семінари, тренінги, круглі столи), що будуть цікавими не лише представникам муніципалітету міста, але й рівненським бізнесменам.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Рівне #бізнес #навчання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...