
09:50, 1 липня 2015 р.
Чи бути Рівному велосипедною столицею?
Відбулася презентація проекту велосипедних шляхів міста Рівного.
30 червня 2015 року, о 12:00 годині в 441-й аудиторії НУВГП (м. Рівне, вул. Чорновола, 41 [пам’ятник Гулі Корольової]) презентували перспективний проект велосипедних шляхів у місті Рівне. У заході узяв участь міський голова Рівного Володимир Хомко.
Зауважимо, що за результатами презентації рівнянам запропоновано обрати ті райони міста, де б вони в першу чергу хотіли бачити початок робіт з облаштування велоінфраструктури.
От що маємо:
Попередні пропозиції кафедри міського будівництва та господарства НУВГП щодо влаштування основних велошляхів у м. Рівне #ВелоРівне #VeloRivne. Дана інформація оприлюдненна для громадського обговорення на сайті міськради для внесення своїх зауважень та пропозицій упродовж 3-4 тижнів.

т7

т5

т6

т

т1

т2

т4
Фото зі спільноти https://vk.com/velo_rivne
Усі деталі відслідковуйте тут https://vk.com/velo_rivne
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
16:58, 13 липня
16:58, 13 липня
12:26, 16 вересня
20:25, 20 вересня
15:24, 5 травня
live comments feed...
Коментарі